PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 19 sierpnia 2017 roku
Z początkiem 2017 roku uruchomiony został całodobowy bezpłatny ogólnopolski telefon o numerze 800-12-00-02. To Telefon dla Ofiar Przemocy w Rodzinie, które mogą uzyskać telefoniczną pomoc psychologiczną i prawną - w języku polskim, angielskim i rosyjskim, ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 11 kwietnia 2017

KOLEJNE UTRUDNIENIA DROGOWE

img

Uwaga kierowcy - rozpoczęły się prace związane z przebudową mostu nad Psarskim Potokiem, w ciągu drogi krajowej nr 94, w miejscowości Gać.

Jak poinformował nas przedstawiciel firmy Strabag, realizującej zadanie drogowe pn. „Przebudowa mostu nad ciekiem Psarski Potok w km 130+238 drogi krajowej nr 94 k/m Gać”, od 10 kwietnia (poniedziałek) do 14 kwietnia (piątek) wykonywane będą roboty poza pasem drogowym, związane z przebudową sieci teletechnicznej i kanalizacyjnej.

Poważniejsze uciążliwości i utrudnienia czekają kierowców od połowy kwietnia - po świętach wielkanocnych (czyli od 16 tygodnia br.), gdy wprowadzona zostanie organizacja ruchu polegająca na zwężeniu jezdni w kierunku Opola, a następnie w kierunku Oławy. W tym czasie wykonywane będą poszerzenia jezdni w kierunku Opola i Oławy, dlatego zbudowana zostanie droga objazdowa obok mostu. Ten etap zadania potrwa do 21 tygodnia br., czyli przedostatniego tygodnia maja. Od końca maja do zakończenia wakacji (do 35 tygodnia br., czyli do końca sierpnia) ruch zostanie poprowadzony drogą objazdową - w tym okresie drogowcy będą demontować stary most, a w jego miejscu wybudowana zostanie nowa przeprawa. Na początku września br. (po 36 tygodniu robót) ma nastąpić rozbiórka drogi tymczasowej. Zakończenie przedsięwzięcia zaplanowane jest na 15 października br.

W związku z realizacją inwestycji drogowej, prosimy wszystkich użytkowników dróg o rozwagę, zwrócenie uwagi na oznakowanie oraz zachowanie szczególnej ostrożności.

PLANOWANA DROGA OBJAZDOWA (kliknij w link).


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com