PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 15 grudnia 2018 roku
RADIO HIT OŁAWA MOŻNA SŁUCHAĆ ZA POŚREDNICTWEM ODTWARZACZA W ŚRODKOWEJ GÓRNEJ KOLUMNIE STRONY WWW, LUB ZA POSREDNICTWEM PROGRAMU W KOMPUTERZE KLIKAJĄC NA NASZEJ STRONIE NA NAPIS 128 KBPS ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Czwartek, 26 lipca 2018

WEEKEND Z NARKOTYKAMI

img

Policjanci podczas weekendowych patroli miasta zatrzymali trzech møodych mężczyzn posiadających przy sobie środki odurzające.

Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Oławie w sobotni poranek, o godz. 04:00 podczas patrolu miejscowości Ścinawa Polska  zauważyli zaparkowany poza drogą publiczną samochód osobowym marki Toyota. Podczas kontroli samochodu, w schowku pomiędzy siedzeniami oraz pod siedzeniem  policjanci ujawnili dwa woreczki strunowe z zawartością amfetaminy o łącznej wadze 1,18 grama, do których posiadania przyznał się kierowca, 23- letni mieszkaniec Oławy. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Następnie w niedzielne popołudnie, o godz. 18:15 w Oławie na ul. Magazynowej funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Oławie zauważyli samochód osobowy marki Honda, którego kierowca na widok oznakowanego patrolu policji gwałtownie zatrzymał pojazd. Po sprawdzeniu okazało się, że 19- letni pasażer, mieszkaniec Oławy posiadał przy sobie zawiniątko z aluminiowej folii spożywczej, w której znajdował się susz roślinny – marihuana o wadze 0,65 grama. Mężczyzna po czynnościach został zwolniony.

Tego samego dnia, o godz. 21:10 w Oławie na ul. Paderewskiego funkcjonariusze wylegitymowali mężczyznę, który na widok patrolu odłączył się od grupy osób z którymi przebywał, zmieniając kierunek poruszania się. Podczas rozmowy wypowiadał się nielogicznie i był bardzo zdenerwowany. Podczas rozmowy mężczyzna zaciskał lewą dłoń, w której policjanci ujawnili zawiniątko foliowe z suszem roślinnym o wadze 0,33 grama. 17- letni mieszkaniec Oławy został zatrzymany.

Teraz o losie trzech mężczyzn zadecyduje Sąd. Za posiadanie środków odurzających grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Źródło: KPP - Oława


 

 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com