PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 21 lutego 2019 roku
RADIO HIT OŁAWA MOŻNA SŁUCHAĆ ZA POŚREDNICTWEM ODTWARZACZA W ŚRODKOWEJ GÓRNEJ KOLUMNIE STRONY WWW, LUB ZA POSREDNICTWEM PROGRAMU W KOMPUTERZE KLIKAJĄC NA NASZEJ STRONIE NA NAPIS 128 KBPS ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Sobota, 12 stycznia 2019

POLICJA ZATRZYMAŁA PRAWA JAZDY

img

Policjanci oławskiej „drogówki” od Nowego Roku zatrzymali kierującym siedem praw jazdy za znaczne przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym.

Od 1 stycznia br. funkcjonariusze z oławskiego ogniwa ruchu drogowego w ramach codziennej służby na drogach powiatu kontrolują przestrzeganie  przepisów ruchu drogowego przez kierowców. Z uwagi na trudne warunki atmosferyczne – opady deszczu, śniegu i występującej  gołoledzi na jezdniach, należy zadbać o zwiększenie bezpieczeństwa podczas jazdy. Większość kierujących stosuje się do przepisów i zachowuje czujność na drogach. Niestety, znajdują się też tacy, którzy lekkomyślnie narażają nie tylko swoje życie i zdrowie, ale także innych uczestników ruchu drogowego, w tym szczególnie pieszych i rowerzystów, ci kierowcy, pomimo trudnych warunków nie decydują się aby zdjąć nogę z gazu. Policjanci oławskiego ruchu drogowego zarejestrowali siedmiu kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkości o ponad 50 km/h, zarówno w terenie zabudowanym, jak i poza nim. Wszyscy kierowali pojazdami z prędkością przekraczającą 100 km/h. Niechlubny rekordzista jechał po drodze krajowej K-94 z prędkością przekraczającą 190 km/h, gdzie dozwolona prędkość to 90 km/h.
 Wszyscy kierowcy za przekroczenie dozwolonej prędkości stracili prawa jazdy na okres 3 miesięcy.


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com