PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 21 lipca 2019 roku
III Festiwal Food Trucków rusza 26 lipca o godzinie 15:00, tego dnia zapraszamy również na letnie kino plenerowe. Centrum Sztuki na dużym ekranie wyświetli komedię "Bodyguard Zawodowiec". ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 13 marca 2019

PĘDZIŁ Z PRĘDKOŚCIĄ 153 KM/H

img

Policjanci oławskiego ogniwa ruchu drogowego od początku marca 10-krotnie wnioskowali do starostów o zatrzymanie prawa jazdy na okres 3-miesięcy, kierującym którzy w miejscach zabudowanych znacznie przekraczali prędkość.

Od początku marca br. policjanci oławskiego ruchu drogowego prowadząc działania na drogach powiatu ukarali mandatami karnymi 10 kierujących, którzy w terenie zabudowanym przekraczali dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Niechlubny rekordzista, 50-letni mieszkaniec województwa opolskiego, w miejscowości Stanowice jechał z prędkością ponad 153 km/h. W sumie, w pierwszej dekadzie marca analogicznych sytuacji policjanci odnotowali 10.  Wszyscy kierujący zostali ukarani mandatami karnymi, a oprócz tego zatrzymano im dokument prawa jazdy. O zatrzymaniach dokumentów powiadomiono właściwego starostę, który wydając decyzję administracyjną, formalnie zatrzyma ten dokument - za pierwszym razem na 3 miesiące.

 

Oławska Policja apeluje do kierowców o ostrożność i rozwagę W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego działania edukacyjno-represyjne na drogach powiatu oławskiego , będą kontynuowane.


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com