PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 16 września 2019 roku
Trwają pracę nad utworzeniem związku powiatowo-gminnego, w którego skład wchodzić będzie Powiat Oławski oraz wszystkie gminy z naszego powiatu. Związek będzie wykonywał zadania obejmujące ogół spraw dotyczących publicznego transportu zbiorowego. ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 11 wrzeœnia 2019

POLICJANCI ZATRZYMALI ZŁODZIEJA...

img

Policjanci z Jelcza Laskowic zatrzymali 39-letniego mieszkańca Wrocławia, podejrzanego o kradzież pieniędzy, karty bankomatowej i dowodu tożsamości.Ponadto, przy zatrzymanym funkcjonariusze ujawnili niewielkie ilości amfetaminy i marihuany.

Pod koniec sierpnia br. policjanci pionu kryminalnego z Jelcza-Laskowic uzyskali informację na temat kradzieży karty bankomatowej na szkodę pracownika jednej z firm prowadzących swoją działalność w gminie Jelcz-Laskowice. Dzień później do funkcjonariuszy dotarła informacja o innym poszkodowanym pracowniku, któremu nieznany sprawca ukradł dowód osobisty i kilkadziesiąt złotych. Policjanci podjęli czynności operacyjne, w wyniku których   ustalili, że sprawca włamując się na rachunek bankowy poszkodowanego, kilkakrotnie „zrobił zakupy” w sklepach na terenie Wrocławia, wykorzystując skradziona kartę. Na podstawie zabezpieczonych monitoringów wytypowali sprawcę kradzieży i włamań na konto bankowe. Okazał się nim 39-letni mieszkaniec. W trakcie zatrzymania funkcjonariusze ujawnili przy nim niewielkie ilości amfetaminy i marihuany. Podejrzanemu przedstawiono zarzuty, do których popełnienia przyznał się. Mężczyzna tłumaczył , że mało zarabia i brakuje mu pieniędzy na utrzymanie.

Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

Za kradzież dokumentu tożsamości  grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat, za kradzież z włamaniem na konto bankowe, do lat. 10.

 


Źródło: KPP - Oława


 

 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com