PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 25 czerwca 2019 roku
II Zlot Food Trucków w Jelczu-Laskowicach już niedługo... Mieszkańcy będą mogli spróbować dań kuchni z całego świata. ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 10 listopada 2015

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM WOŚP

img

Sie ma, przed nami 24 Finał WOŚP. Już 10 stycznia 2016 r. wspólnie będziemy kwestować na ulicach miasta i naszego powiatu „na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów”. 

Jeśli jesteś w stanie poświęcić styczniową niedzielę aby kwestować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i chcesz zostać wolontariuszem należy, najpóźniej do soboty 28 listopada 2015 r, wysłać swoje zgłoszenie na maila:wospolawa@gmail.com. Należy w nim podać swoje dane tj. imię i nazwisko, pesel, adres zamieszkania, numer telefonu, adres e-mail, nazwę placówki w której się uczysz lub pracujesz oraz jej adres. W załączniku dodaj swoje zdjęcie w formacie jpg, nie może być mniejsze niż 800x600 pikseli (załącznik nazwany swoim imieniem i nazwiskiem). 

Dopiero po otrzymaniu zwrotnego maila od członka sztabu Twoje zgłoszenie zostanie przyjęte. Następnie w dniach 7 ,8, 9 lub 10 grudnia w godz. 17-18.30 wraz z prawnym opiekunem, jeśli nie masz 18 lat, musisz przyjść do Komendy Hufca ZHP na ul. Kamiennej 4 w Oławie podpisać zobowiązanie oraz uzyskać wszystkie potrzebne informacje. 

Po właściwym wykonaniu zadań zostaniesz wolontariuszem 24 Finału WOŚP. Czekamy właśnie na Ciebie ! Ilość miejsc ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. 


Marcin Walczak - Szef Sztabu w Oławie


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com