PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 24 czerwca 2019 roku
II Zlot Food Trucków w Jelczu-Laskowicach już niedługo... Mieszkańcy będą mogli spróbować dań kuchni z całego świata. ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 2 grudnia 2015

16 - LATEK Z AMFETAMINĄ

img

Policjanci z oławskiego ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 16-letniego oławianina, przy którym ujawnili ponad 30 porcji amfetaminy i kilka porcji marihuany. 

W minioną niedzielę, tj. 29 listopada br. policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego na osiedlu B. Chrobrego w Oławie zauważyli młodego mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął zachowywać się co najmniej nietypowo – przyśpieszał kroku, nagle przystawał, rozglądał się nerwowo…. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić co się dzieje, wylegitymowali go i sprawdzili odzież wierzchnią. Niestety okazało się, że 16-late miał powód do zdenerwowania, posiadał przy sobie środki odurzające – ponad 30 porcji amfetaminy i kilka porcji marihuany. Nieletni został zatrzymany i doprowadzony do komendy, gdzie w obecności matki przeprowadzono z nim czynności procesowe. Teraz sąd rodzinny i nieletnich zadecyduje o jego dalszym losie. 


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com