PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 25 czerwca 2019 roku
II Zlot Food Trucków w Jelczu-Laskowicach już niedługo... Mieszkańcy będą mogli spróbować dań kuchni z całego świata. ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 3 luty 2016

CHCIELI SIĘ WŁAMAĆ...

img

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Oławie zostali powiadomieni przez zaniepokojonego mieszkańca, jednego z oławskich osiedli, że w pobliżu jego klatki schodowej, kręcą się podejrzane osoby.

Policjanci nie bagatelizując zgłoszenia udali się na miejsce, gdzie dokonali zatrzymania łącznie czterech mężczyzn w wieku od 22 do 39 lat mieszkańców Wrocławia. Zatrzymani nie potrafili wyjaśnić, co robili w klatce schodowej. Przy mężczyznach ujawniono plecach wraz z narzędziami mogącymi służyć do wyłamywania zamków.

Jak się okazało w wyniku podjętych czynności mężczyźni usiłowali dostać się do dwóch mieszkań. Jednak dzięki czujności sąsiada, któremu należą się podziękowania!  nie udało im się włamać.

Zatrzymani odpowiedzą za dwa przestępstwa usiłowania kradzieży z włamaniem, za co grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Trzech z nich było już wcześniej karanych za podobne czyny. Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com