PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 17 czerwca 2019 roku
Wesoły autobus jedzie na Rajd Koguta. Są jeszcze miejsca --- Po osiedlu chodził żółw... --- W Oławie będzie można zdać prawo jazdy! ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 26 kwietnia 2016

UKRADŁ SUSZARKĘ ELEKTRYCZNĄ...

img

W starostwie oławskim doszło do kradzieży elektrycznej suszarki do rąk. Policjanci po przejrzeniu nagrania z monitoringu rozpoznali złodzieja, 36-letniego oławianina. Mężczyzna został zatrzymany i odzyskano mienie.

Oławscy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży elektrycznej suszarki do rąk z toalety budynku starostwa. Na miejscu potwierdzili zdarzenie. W ramach ustaleń dotyczących okoliczności  kradzieży, funkcjonariusze przejrzeli zapis zabezpieczonego monitoringu. Rozpoznali na nim sprawcę kradzieży. Okazał się nim 36-letni oławianin, znany policjantom z wcześniejszych interwencji w sprawach kradzieży i oszustw. Funkcjonariusze wykorzystując zebrane informacje podjęli działania, w wyniku których odzyskali suszarkę wartą 500 złotych. Zatrzymali również podejrzanego o kradzież. Mężczyzna przyznał się do popełnionego przestępstwa.

Obecnie policjanci  z wydziału dochodzeniowo-śledczego szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Tym razem 36-latek wszedł ponownie w konflikt niedługo  po odbyciu kary pozbawienia wolności za inne przestępstwa. Ta okoliczność zadziała na jego niekorzyść. Mężczyźnie grozi zaostrzona kara pozbawienia wolności , do 7. 5 roku więzienia.


Źródło: KPP Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com