PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 19 listopada 2017 roku
O północy z poniedziałku na wtorek rozpoczął działalność nowy dworzec autobusowy we Wrocławiu, wybudowany w podziemiach centrum handlowego Wroclavia. Wejście do dworca znajduje się naprzeciwko wejścia do Dworca Głównego PKP, przy ul. Suchej. Na teren dwor ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 26 kwietnia 2016

UKRADŁ SUSZARKĘ ELEKTRYCZNĄ...

img

W starostwie oławskim doszło do kradzieży elektrycznej suszarki do rąk. Policjanci po przejrzeniu nagrania z monitoringu rozpoznali złodzieja, 36-letniego oławianina. Mężczyzna został zatrzymany i odzyskano mienie.

Oławscy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży elektrycznej suszarki do rąk z toalety budynku starostwa. Na miejscu potwierdzili zdarzenie. W ramach ustaleń dotyczących okoliczności  kradzieży, funkcjonariusze przejrzeli zapis zabezpieczonego monitoringu. Rozpoznali na nim sprawcę kradzieży. Okazał się nim 36-letni oławianin, znany policjantom z wcześniejszych interwencji w sprawach kradzieży i oszustw. Funkcjonariusze wykorzystując zebrane informacje podjęli działania, w wyniku których odzyskali suszarkę wartą 500 złotych. Zatrzymali również podejrzanego o kradzież. Mężczyzna przyznał się do popełnionego przestępstwa.

Obecnie policjanci  z wydziału dochodzeniowo-śledczego szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Tym razem 36-latek wszedł ponownie w konflikt niedługo  po odbyciu kary pozbawienia wolności za inne przestępstwa. Ta okoliczność zadziała na jego niekorzyść. Mężczyźnie grozi zaostrzona kara pozbawienia wolności , do 7. 5 roku więzienia.


Źródło: KPP Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
 • 12.11.2017 - 14:51

 • RUSZA KINO PLENEROWE

  11.09.2017 - 11:11

  Organizatorzy zapraszają na seans filmu Pulp Fiction. 16 września o godz. 19:30 na placu, przy ul, Młyńskiej

 • GOŚCIE Z ZAGRANICY WIZYTOWALI W OŁAWIE

  11.09.2017 - 11:01

  Przedstawiciele organizacji partnerskich z 7 krajów Europy, w tym Polski, spotkali się dziś w oławskim

[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com