PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 17 czerwca 2019 roku
Wesoły autobus jedzie na Rajd Koguta. Są jeszcze miejsca --- Po osiedlu chodził żółw... --- W Oławie będzie można zdać prawo jazdy! ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Czwartek, 19 maja 2016

KOLEJNY ZATRZYMANY Z AMFETAMINĄ

img

Policjanci z Oławy, w trakcie wykonywanych czynności służbowych zatrzymali 25-latka przy którym ujawnili 1.5 grama amfetaminy. Mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

W minioną sobotę późnym wieczorem na obrzeżach Oławy policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego  zauważyli samochód stojący na poboczu. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić czy ktoś nie potrzebuje pomocy. W aucie znajdowały się dwie osoby, kierowca i pasażer, który podczas rozmowy z policjantami zachowywał się bardzo nerwowo, kurczowo trzymając się za kieszeń spodni. Powód okazał się prosty , 25-latek ukrywał w kieszeni amfetaminę. Policjanci zatrzymali mężczyznę, a narkotyk  zabezpieczyli. Pozostałą część nocy młody oławianin spędził w areszcie. Podejrzanemu przedstawiono zarzut posiadania środków odurzających. Grozi za to kara pozbawienia wolności do 3 lat.


Źródło: KPP Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com