PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 17 czerwca 2019 roku
Wesoły autobus jedzie na Rajd Koguta. Są jeszcze miejsca --- Po osiedlu chodził żółw... --- W Oławie będzie można zdać prawo jazdy! ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 12 lipca 2016

MARYCHA ZAMIAST PRANIA...

img

Dyżurny oławskiej policji odebrał zgłoszenie z pogotowia ratunkowego, z prośbą o asystę przy udzielaniu pomocy medycznej nietrzeźwej i agresywnej kobiecie. Funkcjonariusze pomogli ratownikom, następnie po ustaleniu danych kobiety, odwieźli ją do mieszkania, w którym jak się później okazało, znajdowała się „mała plantacja konopi”.

Pod koniec czerwca br.,  ok. godz. 3. nad ranem do dyżurnego oławskiej policji zadzwonił pracownik pogotowia ratunkowego z prośbą o asystę przy udzielaniu pomocy nietrzeźwej i agresywnej kobiecie. Policjanci pojechali na miejsce zgłoszenia, gdzie faktycznie zastali  nietrzeźwą, agresywnie zachowującą się kobietę, która nie chciała podać ratownikom, swoich danych personalnych.  Po udzieleniu przez ratowników pomocy medycznej , policjanci ustalili miejsce zamieszkania kobiety i odwieźli ją do domu. Kobieta wcześniej zapewniła funkcjonariuszy, że czuje się dobrze i podziękowała im za pomoc. Na tym rola policji byłaby zakończona  gdyby nie fakt, że  wychodzący z klatki policjanci usłyszeli wołanie kobiety o pomoc .  Głos dobiegał z mieszkania, do którego przed chwilą weszła przywieziona przez nich kobieta. Stróże prawa zawrócili natychmiast.  Weszli do mieszkania, na podłodze leżała kobieta. W mieszkaniu poza nią nie było nikogo. Funkcjonariusze zauważyli otwarte okno. Jak się okazało przez nie uciekł brat kobiety, który wcześniej  uderzył siostrę.  Podczas interwencji policjanci  ujawnili inną „niespodziankę”, w jednym z pomieszczeń zauważyli rozstawiony namiot, a w nim na suszarce do bielizny znaleźli  rośliny,  wyglądem przypominające marihuanę. Policjanci zabezpieczyli  225 krzewów konopi ważących ok.1400  gramów  i 128 gramów liści wspomnianej rośliny. Z tej ilości suszu można by uzyskać ponad 10 tys.  porcji handlowych marihuany.  Wstępne badania potwierdziły, że są to środki psychotropowe. Obecnie policja poszukuje „plantatora”.

Za uprawę konopi mogącą dostarczyć znacznej ilości narkotyku, sprawcy grozi kara pozbawienia wolności do lat 8.


Źródło: KPP Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com