PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 24 czerwca 2019 roku
II Zlot Food Trucków w Jelczu-Laskowicach już niedługo... Mieszkańcy będą mogli spróbować dań kuchni z całego świata. ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 27 wrzeœnia 2016

POLICJA ODZYSKAŁA SAMOCHÓD

img

Policjanci wydziału kryminalnego w Oławie odzyskali samochód osobowy o wartości 250 tys. złotych, przywłaszczony przez 49-letniego mężczyznę. Zabezpieczone auto przekazano właścicielowi.

Policjanci oławskiego wydziału kryminalnego uzyskali informację na temat przywłaszczonego samochodu marki BMW o wartości 250 tys. złotych. Według ustaleń funkcjonariuszy przywłaszczenia tego dokonał 49-letni oławianin. Mężczyzna został zatrzymany, a przywłaszczony przez niego samochód zabezpieczono i przekazano właścicielowi. W toku prowadzonych czynności procesowych ustalono, że z uwagi na zaległości finansowe w stosunku do firmy leasingowej, ta ostatnia zgłosiła sprawę na policji. Wcześniej leasingobiorca został wezwany do oddania samochodu, lecz zignorował wezwanie i użytkował samochód „jakby nic się nie stało”.

Mężczyźnie zostanie przedstawiony zarzut przywłaszczenia, za który grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com