PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 25 czerwca 2019 roku
II Zlot Food Trucków w Jelczu-Laskowicach już niedługo... Mieszkańcy będą mogli spróbować dań kuchni z całego świata. ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 19 października 2016

ZAPROSZENIE NA SPEKTAKL

img

"Pierwsza Rozgwiazda czyli Święty Mikołaj na dnie oceanu"
5 grudnia 2016 r. o godz. 17:00, OWE ODRA ul. Młyńska 3, bilety: 18 zł.

To szalone przedstawienie dla dzieci i młodzieży, którego akcja rozgrywa się pod wodą. Akcja rozgrywa się w Wigilię Bożego Narodzenia, kiedy to wszystkie zwierzęta mówią ludzkim głosem. Zwierzęta wodne i różne śmieszne bajkowe postaci postanawiają zorganizować prawdziwą wigilię w Podmorskim królestwie.

Główni bohaterowie to Krab Stefan, Rybka Norris i Ślimak Waldek.
W Podmorskim Królestwie dzieci wszystkich zwierząt są bardzo smutne w dniu, kiedy wszystkie małe stworzenia na lądzie są radosne – chodzi oczywiście o Wigilie. Św. Mikołaj nigdy nie zjawił się pod wodą aby rozdawać prezenty. Nasi bohaterowie postanawiają to zmienić i sprowadzić św. Mikołaja wraz z prezentami. Ale ich zadanie nie będzie proste ponieważ w morzu grasuje banda Rekina Młotka, która chce przeszkodzić w planach naszych bohaterów.

Podczas wyprawy widzowie uczestniczą w poszukiwaniu pierwszej Roz-Gwiazdy na dnie morza, wyścigach w płetwach, budowaniu choinki z wodorostów i innych niezwykłych zadaniach. Bohaterowie spotykają najdziwniejsze oryginały zamieszkujące Podmorskie Królestwo: Murenę Irenę śpiewająca w duecie z zacinającą się Syreną, Pana Gąbkę – rapującego ekscentryka, Walerego Morświna – eksperta w puszczaniu bączków (zabawkowych), a także Jaśka Śledzia, Stepujące Krewetki, Szkaradniaka, Magistra Homara i Szaloną Ośmiorniczkę.

Czy uda się sprowadzić pod wodę św. Mikołaja? – o tym przekonacie się oglądając nasz spektakL. Całości dodaje fantastyczna muzyka z elementami śpiewu wielorybów i odgłosów morza – kolędy i pastorałki i śmieszne piosenki oraz fantazyjne, kolorowe kostiumy.

Uwaga – przy wejściu na scenę, aktorzy zakładają dzieciom okulary wodne, aby mogły wejść do podwodnego świata.

Czas trwania 60 min. Spektakl polecany jest dla dzieci powyżej 6 roku życia.


Źródło: Centrum Sztuki w Oławie


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com