PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 23 listopada 2017 roku
O północy z poniedziałku na wtorek rozpoczął działalność nowy dworzec autobusowy we Wrocławiu, wybudowany w podziemiach centrum handlowego Wroclavia. Wejście do dworca znajduje się naprzeciwko wejścia do Dworca Głównego PKP, przy ul. Suchej. Na teren dwor ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 16 listopada 2016

FORUM WOKÓŁ KINA W OŁAWIE

img

42.edycja największej w Polsce branżowej imprezy środowiska związanego z dystrybucją i rozpowszechnianiem filmów odbędzie się w Oławie w kinie ODRA. Organizatorem imprezy jest Centrum Sztuki w Oławie we współpracy ze Stowarzyszeniem KINA POLSKIE.

Partnerem wydarzenia jest Polski Instytut Sztuki Filmowej. Patronat Honorowy nad Forum objął Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Burmistrz Oławy. 

Forum Wokół Kina odbędzie się w  dniach 13 – 15 grudnia 2016r. i skierowane jest do operatorów kin tradycyjnych, studyjnych, multipleksów oraz dystrybutorów filmowych, producentów sprzętu kinowego i usługodawców związanych z rynkiem kinowym. Wydarzenie jest okazją do prezentacji oferty filmowej na najbliższe miesiące, rozmów o zmianach zachodzących na rynku kinowym oraz wymiany doświadczeń z zakresu edukacji filmowej. Udział w imprezie mogą wziąć jedynie osoby/firmy, które wykupiły akredytacje i prowadzą działalność związaną z rynkiem kinowym. Dzięki obecności firm kinotechnicznych operatorzy kin mogą zapoznać się z nowościami technicznymi, związanymi z wyposażeniem kin, wspólnie z dostawcami sprzętu szukać indywidualnych rozwiązań dla prowadzonych przez siebie placówek oraz dyskutować nad przewidywanym kierunkiem rozwoju branży kinotechnicznej. 

W związku z organizacją imprezy Kino ODRA w terminie 13-15 grudnia br. będzie nieczynne.


Źródło: Centrum Sztuki w Oławie


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
 • 12.11.2017 - 14:51

 • RUSZA KINO PLENEROWE

  11.09.2017 - 11:11

  Organizatorzy zapraszają na seans filmu Pulp Fiction. 16 września o godz. 19:30 na placu, przy ul, Młyńskiej

 • GOŚCIE Z ZAGRANICY WIZYTOWALI W OŁAWIE

  11.09.2017 - 11:01

  Przedstawiciele organizacji partnerskich z 7 krajów Europy, w tym Polski, spotkali się dziś w oławskim

[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com