PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 24 czerwca 2019 roku
II Zlot Food Trucków w Jelczu-Laskowicach już niedługo... Mieszkańcy będą mogli spróbować dań kuchni z całego świata. ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 13 styczeń 2010

Dilerzy narkotyków zatrzymani

img

Ponad 30 gram amfetaminy policja zabezpieczyła od dwóch 21-letnich mieszkańców Oławy. Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Grozi im do 3 lat więzienia. 

11 stycznia policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego oławskiej Komendy Policji skontrolowali samochód osobowy. Kierowca i pasażer podczas legitymowania zachowywali się bardzo nerwowo. Okazało się, że mieli powód. Podczas sprawdzeń dokonanych przez policjantów, przy jednym z mężczyzn funkcjonariusze ujawnili prawie 10 gram amfetaminy, a w samochodzie właściciela następne 4 gramy narkotyku. Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. W trakcie przeszukania piwnicy u jednego z nich, policjanci ujawnili i zabezpieczyli jeszcze 20 gram "białego proszku", elektroniczną wagę do porcjowania narkotyku i ponad 100 woreczków strunowych. W sprawie tej Policja prowadzi ustalenia mające wyjaśnić wszystkie okoliczności popełnionego przestępstwa. Z ustaleń wynika, że zatrzymani od dłuższego czasu rozprowadzali narkotyki na terenie powiatu. Za posiadanie narkotyków, Sąd może wymierzyć karę nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Oława 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com