PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 19 listopada 2017 roku
O północy z poniedziałku na wtorek rozpoczął działalność nowy dworzec autobusowy we Wrocławiu, wybudowany w podziemiach centrum handlowego Wroclavia. Wejście do dworca znajduje się naprzeciwko wejścia do Dworca Głównego PKP, przy ul. Suchej. Na teren dwor ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 13 styczeń 2010

Dilerzy narkotyków zatrzymani

img

Ponad 30 gram amfetaminy policja zabezpieczyła od dwóch 21-letnich mieszkańców Oławy. Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Grozi im do 3 lat więzienia. 

11 stycznia policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego oławskiej Komendy Policji skontrolowali samochód osobowy. Kierowca i pasażer podczas legitymowania zachowywali się bardzo nerwowo. Okazało się, że mieli powód. Podczas sprawdzeń dokonanych przez policjantów, przy jednym z mężczyzn funkcjonariusze ujawnili prawie 10 gram amfetaminy, a w samochodzie właściciela następne 4 gramy narkotyku. Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. W trakcie przeszukania piwnicy u jednego z nich, policjanci ujawnili i zabezpieczyli jeszcze 20 gram "białego proszku", elektroniczną wagę do porcjowania narkotyku i ponad 100 woreczków strunowych. W sprawie tej Policja prowadzi ustalenia mające wyjaśnić wszystkie okoliczności popełnionego przestępstwa. Z ustaleń wynika, że zatrzymani od dłuższego czasu rozprowadzali narkotyki na terenie powiatu. Za posiadanie narkotyków, Sąd może wymierzyć karę nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Oława 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
 • 12.11.2017 - 14:51

 • RUSZA KINO PLENEROWE

  11.09.2017 - 11:11

  Organizatorzy zapraszają na seans filmu Pulp Fiction. 16 września o godz. 19:30 na placu, przy ul, Młyńskiej

 • GOŚCIE Z ZAGRANICY WIZYTOWALI W OŁAWIE

  11.09.2017 - 11:01

  Przedstawiciele organizacji partnerskich z 7 krajów Europy, w tym Polski, spotkali się dziś w oławskim

[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com