PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 19 czerwca 2018 roku
Ile czasu zajmuje kierowcy spojrzenie na dzwoniący telefon komórkowy/smartfon? Jedną, dwie, trzy sekundy? A co w tym czasie dzieje się na drodze? Po zastanowieniu się nad tymi pytaniami można dojść do wniosku, że zakaz używania telefonów komórkowych w tra --- W Komisariacie Policji w Jelczu-Laskowicach – do odbioru znaleziona damska torebka --- Bezpieczna Wielkanoc – oławska Policja radzi ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 22 sierpnia 2017

AFTER PARTY I SUMPTUASTIC W DOMANIOWIE!

img

W tym roku Świeto Plonów w Gminie Domaniów, będziemy obchodzić w sobotę 2 września. Zabawa rozpocznie się już o 10:00 zawodami sportowymi "Turniej Sołectw". O 11:00 po raz pierwszy w gminie Domaniów zostanie przeprowadzona akcja "Narodowe Czytanie".

ficjalne uroczystości tradycyjnie otworzy msza święta, w kościele parafialnym pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Domaniowie. Następnie dożynkowym korowodem przejdziemy na boisko sportowe, gdzie czeka dalszy ciąg atrakcji. W programie występy sceniczne, pokazy, animacje dla dzieci , pyszne jedzenie i wiele innych. Gwiazdą wieczoru będzie zespół „After Party”.

 

img/domaniów 2017.jpg

  ]                                                                                       


Źródło: Gmina Domaniów


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com