PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 22 listopada 2019 roku
ZAPRASZAMY NA AKCJĘ BĄDŹ BEZPIECZNY W JELCZU - LASKOWICACH 31 PAŹDZIERNIKA OBOK MEDIA EXPERT OD GODZ. 11:00 - PRZYJDŹ PO DARMOWY ODBLASK! ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 8 listopada 2017

LISTOPADOWE KINO W SPÓDNICY

img

Listopadowe Kino w spódnicy – Gwiazdka w tym roku przychodzi wyjątkowo wcześnie! W ramach listopadowego Kina w spódnicy, w poniedziałek 13-go o godz. 18:00, prezentujemy romantyczne, świąteczne i zabawne "Listy do M. 3".

Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić, i z którymi wspólnie przekonamy się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek!
A skoro o niespodziankach mowa! Miło nam poinformować, że tym razem w gronie partnerów Kina w spódnicy zaprezentuje się firma Tria Polska, oferująca luksusowe produkty kosmetyczne o bogatych, naturalnych składach, która umożliwi też paniom wykonanie dermokonsultacji, czyli bezpłatnego badania stanu skóry. Firma Tria Polska zadbała o upominki dla wszystkich uczestniczek seansu, podobnie jak znana z poprzedniej edycji, firma Avon, która zaoferuje Paniom próbki różnych produktów, zaprosi na expresowe SPA dla dłoni i darmowe warsztaty makijażu. Nie zabraknie również niespodzianek od firm NeoNail i KinAds.    
W końcu... gwiazdka w tym roku przychodzi wyjątkowo wcześnie! 
Przypominamy, że Kino w spódnicy to seans filmowy dla żeńskiej widowni, przed którym w holu organizatorzy i partnerzy cyklu zapewniają specjalne atrakcje. To czas dla koleżanek, mam, teściowych i córek, które chcą wspólnie spędzić ze sobą chwilę czasu.
Jeśli nie macie z kim zostawić dzieci, Sala Zabaw FIGLORAJ zapewni im opiekę z animacjami na czas trwania seansu. Za 2,5 godzinną opiekę zapłacicie w Figloraju tylko 16 zł., pod warunkiem, że okażecie bilet do kina ODRA.
Gwarantujemy dobrą zabawę, miłe towarzystwo i pozytywną energię!

Do zobaczenia w poniedziałek 13 listopada o godz. 18.00.

Cena biletów: tylko 12 zł.


źródło: Centrum Sztuki w Oławie


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com