PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 22 listopada 2019 roku
ZAPRASZAMY NA AKCJĘ BĄDŹ BEZPIECZNY W JELCZU - LASKOWICACH 31 PAŹDZIERNIKA OBOK MEDIA EXPERT OD GODZ. 11:00 - PRZYJDŹ PO DARMOWY ODBLASK! ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Piątek, 21 czerwca 2019

NIETRZEŹWA KIERUJĄCA AUTO - ZATRZYMANA

img

Zdarzenie miało miejsce 16 czerwca na ul. Oławskiej w Jelczu-Laskowicach. Kierująca Renault Laguną, 53-letnia kobieta, jechała slalomem całą szerokością drogi. Kiedy zatrzymała się na parkingu przy stacji paliw, wysiadając z samochodu zachwiała się. 38-letni pasażer auta jadącego za nietrzeźwą zareagował natychmiast. Zabrał kobiecie kluczyki od samochodu i wezwał policję. Za tak wzorowa postawę mężczyźnie należą się wyrazy uznania i podziękowania.

Mieszkaniec Jelcza-Laskowic zauważył samochód, którego kierowca mógł być nietrzeźwy. Gdy samochód zatrzymał się na parkingu przy stacji paliw, a zza kółka auta wysiadła kobieta nie mogąca złapać równowagi, mężczyzna bez wahania zabrał jej kluczyki i powiadomił o zdarzeniu policję. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, sprawdzili stan trzeźwości kierującej, okazało się, że kobieta jest nietrzeźwa, miała w organizmie ponad 1,8 promila alkoholu . 

Kobiecie za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, utrata prawa jazdy i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com