PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 16 września 2019 roku
Trwają pracę nad utworzeniem związku powiatowo-gminnego, w którego skład wchodzić będzie Powiat Oławski oraz wszystkie gminy z naszego powiatu. Związek będzie wykonywał zadania obejmujące ogół spraw dotyczących publicznego transportu zbiorowego. ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Czwartek, 11 lipca 2019

SPRAWCA KRADZIEŻY ZATRZYMANY

img

Dzięki czujności i dociekliwości mieszkańca miasta dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Oławie zatrzymali 60- letniego mieszkańca gminy Oława, który kamieniem próbował rozbić tylne zapięcie skradzionego właśnie roweru.

Do zdarzenia doszło w dniu 10.07.2019 roku około godz. 11:30. Dyżurny oławskiej policji otrzymał zgłoszenie od zaniepokojonego mieszkańca miasta, którego zaskoczył widok mężczyzny niosącego rower. Dzięki dociekliwości mieszkańca okazało się, że rower na tylnym kole posiadał widoczną blokadę. Amator cudzej własności „wpadł” w ręce policji podczas próby zdemontowania zapięcia blokującego koło. Użył do tego kamienia.

Jak się okazało rower został skradziony spod budynku Starostwa Powiatowego w Oławie. Wrócił do swojej właścicielki, która od policjantów dowiedziała się o zdarzeniu i kradzieży. 

O losie 60- latka zadecyduje Sąd. Mężczyzna jest znany policji, był już karany za powyższe zdarzenia. Za powyższy czyn grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com