PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 25 września 2020 roku
24 września pod Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach odbędą się 12.urodziny Radia Hit. Impreza rozpocznie się o godzinie 15:00. Organizatorzy zapraszają mieszkańców na darmowy poczęstunek, muzykę z Radiem Hit, karaoke, animacje taneczne, bańki ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Piątek, 6 marca 2020

15-LATEK ZATRZYMANY ZA POSIADANIE 6 GRAM MARIHUANY

img

Policjanci z Jelcza-Laskowic zatrzymali 15-latka podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Mundurowi pełniąc służbę na terenie miasta uzyskali informację, że w jednym z mieszkań przebywa młodzieniec posiadający przy sobie marihuanę. Policjanci potwierdzili tę informację, w obecności rodzica ujawnili przy chłopcu 6 gramów marihuany i wagę mogącą służyć do porcjowania suszu. Nastolatek został już przesłuchany w charakterze nieletniego sprawcy czynu karalnego. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd rodzinny i nieletnich.

Policjanci z Jelcza-Laskowic  otrzymali informację, że znany im 15-letni mieszkaniec miasta ma w domu środki odurzające, konkretnie marihuanę, Funkcjonariusze postanowili sprawdzić tę informację. Faktycznie w toku przeprowadzonych czynności służbowych z udziałem nieletniego, w obecności rodzica, ujawnili przy chłopcu 6 gramów suszu roślinnego oraz wagę, mogącą służyć do jego porcjowania. Wstępne badania zabezpieczonego suszu potwierdziły, że jest to marihuana o wadze ponad 6 gramów. Z takiej ilości, można uzyskać około 60 porcji handlowych środka odurzającego. Młody człowiek nie chciał ujawnić gdzie i od kogo zakupił narkotyk. 15-latek został zatrzymany i przesłuchany w charakterze nieletniego sprawcy czynu karalnego. Jak się okazało, nie był to jedyny czyn karalny, którego dopuścił się nastolatek. Chłopiec już wcześniej popadł w konflikt z prawem, kradnąc alkohol w jednym z laskowickich marketów. O jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny i nieletnich.


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
 • 100. ROCZNICA URODZIN ŚW. JANA PAWŁA II

  19.05.2020 - 01:22

  Dziś przypada 100. rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Przypominamy, że 23 czerwca 1996 roku papież Polak

 • ZEBRALI 22 LITRY KRWI - DZIĘKUJĄ

  19.05.2020 - 01:18

  Dziękujemy za tak liczny odzew na naszą akcję. Zebraliśmy ponad 22 litry krwi! Życiodajny płyn oddało

 • RAJD KOGUTA

  19.05.2020 - 00:55

  Podobnie jak w latach ubiegłych również w tym roku wspieramy organizacyjnie Rajd Koguta. Już dziś zapraszamy

[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com