PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 25 września 2020 roku
24 września pod Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach odbędą się 12.urodziny Radia Hit. Impreza rozpocznie się o godzinie 15:00. Organizatorzy zapraszają mieszkańców na darmowy poczęstunek, muzykę z Radiem Hit, karaoke, animacje taneczne, bańki ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Poniedziałek, 30 marca 2020

ZOSTAŃCIE W DOMU!!!

img

Głogowscy,strzelińscy, wałbrzyscy, świdniccy czy też oławscy policjanci kierując się troską o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu, apelują o pozostawanie w domach i nienarażanie siebie, rodzin oraz pozostałych mieszkańców na niebezpieczeństwo zarażenia koronawirusem. Przypominamy, aby wychodzenie z domu ograniczyć do niezbędnego minimum. Spotykanie się z ludźmi zwiększa ryzyko zarażenia i w konsekwencji przeniesienia choroby na bliskie nam osoby.

W związku ze stanem epidemii dolnośląscy policjanci, m. in. z Głogowa, Wałbrzycha, Oławy, Świdnicy czy Strzelina, apelują do mieszkańców, aby w trosce o własne bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo swoich bliskich, pozostali w domach. Apele policjantów możemy usłyszeć z poruszających się po miastach i powiatach radiowozów.

„Uwaga uwaga! Policja informuje. Mamy stan epidemii, grupowanie się osób jest zabronione, chroń siebie i bliskich” - apeluje policja z radiowozów.

Aby zmniejszyć ryzyko zarażenia się koronawirusem, unikajmy w miarę możliwości spotkań w  większych grupach. Jeżeli nie ma ku temu wyraźnej potrzeby, wynikającej z konieczności zaspokojenia podstawowych potrzeb (niezbędne zakupy, zaopatrzenie w lekarstwa), nie wychodźmy z domu.

Przypomnijmy, że w Polsce obowiązuje stan epidemii. Dodatkowo w miniony wtorek zostały wprowadzone nowe obostrzenia Rządu. Wyjścia z miejsc zamieszkania powinny zostać ograniczone do minimum. Można wyjść po zakupy, do apteki, czy do lekarza. Dozwolone są podróże do pracy. Jeśli chodzi o spacery, to zalecane jest ograniczanie ich do minimum. Gdy wybieramy się na przechadzkę to tylko w towarzystwie jednej osoby lub najbliższej rodziny.

Apelujemy o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie, polegające na przestrzeganiu wprowadzonych ograniczeń, współpracy z instytucjami państwowymi i realizowaniu ich poleceń. W trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich respektujmy zalecenia służb.

Pamiętajmy, że wprowadzone przepisy są dla ludzi, a nie przeciwko nim, chodzi przecież o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich. To jest najważniejsze.


KPP w Głogowie, KPP w Strzelinie, KPP w Oławie, KPP w Świdnicy, KMP w Wałbrzychu


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
 • 100. ROCZNICA URODZIN ŚW. JANA PAWŁA II

  19.05.2020 - 01:22

  Dziś przypada 100. rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Przypominamy, że 23 czerwca 1996 roku papież Polak

 • ZEBRALI 22 LITRY KRWI - DZIĘKUJĄ

  19.05.2020 - 01:18

  Dziękujemy za tak liczny odzew na naszą akcję. Zebraliśmy ponad 22 litry krwi! Życiodajny płyn oddało

 • RAJD KOGUTA

  19.05.2020 - 00:55

  Podobnie jak w latach ubiegłych również w tym roku wspieramy organizacyjnie Rajd Koguta. Już dziś zapraszamy

[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com