PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 25 września 2020 roku
24 września pod Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach odbędą się 12.urodziny Radia Hit. Impreza rozpocznie się o godzinie 15:00. Organizatorzy zapraszają mieszkańców na darmowy poczęstunek, muzykę z Radiem Hit, karaoke, animacje taneczne, bańki ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Czwartek, 16 kwietnia 2020

PRZEKAZALI ŚRODKI OCHRONY...

img

Władze powiatu przekazały dziś jednostkom organizacyjnym kolejne pakiety ochronnych rzeczy, niezbędnych w profilaktyce i przeciwdziałaniu zakażenia koronawirusem.

Transport z niezbędnymi środkami ochronnymi, takimi jak maseczki, rękawice i płyny dezynfekcyjne, trafił m.in. do Domu Dziecka w Oławie, Domu Pomocy Społecznej w Oławie oraz Zespołu Placówek Resocjalizacyjno – Socjoterapeutycznych w Oławie.

- Samorząd Powiatu Oławskiego wraz ze wszystkimi służbami medycznymi i mundurowymi oraz Powiatowym Centrum Zarządzania Kryzysowego, które są przewidziane do walki z koronawirusem, cały czas pracują, monitorują i nadzorują aktualną sytuację w powiecie oławskim – mówi starosta Zdzisław Brezdeń. - Prowadzimy też działania profilaktyczne i prewencyjne – stąd m.in. kolejne dostawy ze środkami ochronnymi dla jednostek, którymi zarządza samorząd powiatowyDziękujemy przedstawicielom firm, instytucji i wszystkim osobom, które dotychczas udzieliły nam wsparcia, a także zaangażowały się w zwalczanie zagrożenia epidemiologicznego!

 - Jeszcze raz bardzo proszę wszystkich mieszkańców powiatu, abyście w miarę swoich możliwości, pozostali w domach i przestrzegali wszelkich wydawanych zaleceń, w szczególności tych związanych z ochroną i zapobieganiem pandemii koronawirusa – apeluje szef Zarządu Powiatu.


Źródło: Starostwo Powiatowe Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
 • 100. ROCZNICA URODZIN ŚW. JANA PAWŁA II

  19.05.2020 - 01:22

  Dziś przypada 100. rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Przypominamy, że 23 czerwca 1996 roku papież Polak

 • ZEBRALI 22 LITRY KRWI - DZIĘKUJĄ

  19.05.2020 - 01:18

  Dziękujemy za tak liczny odzew na naszą akcję. Zebraliśmy ponad 22 litry krwi! Życiodajny płyn oddało

 • RAJD KOGUTA

  19.05.2020 - 00:55

  Podobnie jak w latach ubiegłych również w tym roku wspieramy organizacyjnie Rajd Koguta. Już dziś zapraszamy

[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com