PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 25 września 2020 roku
24 września pod Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach odbędą się 12.urodziny Radia Hit. Impreza rozpocznie się o godzinie 15:00. Organizatorzy zapraszają mieszkańców na darmowy poczęstunek, muzykę z Radiem Hit, karaoke, animacje taneczne, bańki ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Czwartek, 4 czerwca 2020

PONAD 400 PORCJI AMFETAMINY NIE TRAFI NA RYNEK!

img

Policjanci pionu prewencji zatrzymali 38-letniego mieszkańca Jelcza-Laskowic, przy którym ujawnili 43 gramy amfetaminy. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego z Komisariatu Policji w Jelczu-Laskowicach pełniąc nocną służbę na terenie miasta i gminy, mającą między innymi na celu zapobieganie przestępczości przeciwko mieniu, kontrolowali piwnice w blokach mieszkalnych w Jelczu-Laskowicach. W jednej z nich, na korytarzu zauważyli światło. Postanowili sprawdzić to miejsce. Po wejściu do piwnicy, w korytarzu, zauważyli siedzącego na podłodze mężczyznę, który na widok policjantów  zaczął bardzo nerwowo zachowywać się. Funkcjonariusze wylegitymowali go. Okazało się, że jest to 38-letni mieszkaniec Jelcza-Laskowic. Mężczyzna był bardzo niespokojny, nie potrafił nawiązać logicznego kontaktu z policjantami. Po chwili policjanci ujawnili powód niepokoju mężczyzny. Funkcjonariusze znaleźli  przy nim 10 woreczków „strunowych” z białym proszkiem. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do komisariatu. Tam funkcjonariusze poddali testom zabezpieczoną substancję . Okazało się, że jest to 43 gramy amfetaminy. Z tej ilości narkotyku można by było otrzymać ponad 400 porcji handlowych. Narkotyk ten nie trafi już na rynek. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Obecnie funkcjonariusze sprawdzają czy podejrzany zajmował się również dystrybucją narkotyków.

38-latkowi za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
 • 100. ROCZNICA URODZIN ŚW. JANA PAWŁA II

  19.05.2020 - 01:22

  Dziś przypada 100. rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Przypominamy, że 23 czerwca 1996 roku papież Polak

 • ZEBRALI 22 LITRY KRWI - DZIĘKUJĄ

  19.05.2020 - 01:18

  Dziękujemy za tak liczny odzew na naszą akcję. Zebraliśmy ponad 22 litry krwi! Życiodajny płyn oddało

 • RAJD KOGUTA

  19.05.2020 - 00:55

  Podobnie jak w latach ubiegłych również w tym roku wspieramy organizacyjnie Rajd Koguta. Już dziś zapraszamy

[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com