PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 14 maja 2021 roku
[+] Przetestuj pozdrowienia
Poniedziałek, 5 października 2020

GROZIŁ NOŻEM PRACOWNIKOWI SKLEPU

img

Oławscy policjanci zatrzymali 19-letniego mieszkańca Oławy podejrzanego o kierowanie gróźb karalnych z użyciem niebezpiecznego narzędzia wobec pracownika sklepu i klienta placówki handlowej. Młodzieńcowi poszukiwanemu przez organy ścigania również za inne naruszenia prawa, za przestępstwo gróźb karalnych grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

W drugiej połowie września br.  policja otrzymała zgłoszenie od kierownika jednej z placówek handlowych w Oławie, o tym, że nieznany młody mężczyzna  wszczął awanturę w sklepie za linią kas, podczas której wymachiwał nożem w kierunku klienta próbującego wyjść ze sklepu. Kierowniczka sklepu widząc co się dzieje chciała uspokoić mężczyznę, poprosiła go o opuszczenie placówki handlowej . Mężczyzna  zareagował agresywnie, kierując groźby pozbawienia życia również w stronę kobiety , następnie wybiegł ze sklepu.

Policjanci pionu kryminalnego dysponując dokładnym opisem sprawcy oraz nagraniem monitoringu zgranym w placówce podjęli działania, w wyniku których wytypowali i ustalili sprawcę tego chuligańskiego zdarzenia. .Okazał się nim 19-letni oławianin, wcześniej karany za inne przestępstwa przeciwko mieniu i zdrowiu.


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj Newsa
zobacz
Hit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com