PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 14 maja 2021 roku
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 17 luty 2021

ARESZT ZA NARKOTYKI I PLANTACJĘ

img

W dniu 07 lutego 2021 roku Sąd Rejonowy w Oławie na wniosek prokuratury zastosował środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu dla 30- letniego mieszkańca Wrocławia, który ma na swoim koncie posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz uprawę konopi.

Wspólna realizacja funkcjonariuszy Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Narkotykowej we Wrocławiu oraz funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Oławie  doprowadziła do zatrzymania w dniu 05.02.2021 roku 30- letniego mieszkańca Wrocławia, który posiadał przy sobie susz roślinny w postaci marihuany o wadze 53,81 grama. Podczas dalszych czynności, w mieszkaniu zatrzymanego policjanci ujawnili i zabezpieczyli słoiki z zawartością suszu roślinnego. Następnie policjanci weszli na teren jednej z posesji znajdującej się na terenie gminy Oława, gdzie według ich informacji prowadzona miała być nielegalna plantacja konopi indyjskich. Przypuszczenia kryminalnych potwierdziły się. Na terenie posesji policjanci zabezpieczyli 289 krzaków marihuany.

Narkotyki uprawiane były w przystosowanych do tego pomieszczeniach, wyposażonych w lampy grzewcze oraz system wentylacji.

Na podstawie zgromadzonych materiałów sąd postanowił o tymczasowym areszcie zatrzymanego na 3 miesiące. Mężczyźnie może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj Newsa
zobacz
Hit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com