PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 18 sierpnia 2019 roku
ZAPRASZAMY NA LETNIE GRILLOWANIE - 11. URODZINY RADIA HIT - OŁAWA, BASEN MIEJSKI 17 SIERPNIA 2019R. OD GODZINY 14:00 - 17:00 ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 16 luty 2010

WPADŁ PRZEZ SWOJĄ DURNOTĘ...

img Policjanci z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego oławskiej Komendy zatrzymali 27- letniego mężczyznę przy którym ujawniono dwa woreczki strunowe z zawartością amfetaminy o łącznej wadze 0,76 gram. Za posiadanie narkotyków mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawiania wolności.

13 lutego 2010 roku o godz. 00:10 policjanci z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego oławskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej samochodu osobowego marki Opel Kadet w którym znajdowało się dwóch mężczyzn. Podczas wykonywania czynności służbowych 27- letni kierowca zaczął zachowywać się bardzo nerwowo, kilkakrotnie zadawał pytania „o co chodzi, czego szukacie” oraz uparcie powtarzał, że on nic przy sobie nie ma. Zachowanie kierowcy wzbudziło czujność policjantów, którzy w trakcie kontroli jego odzieży wierzchniej, w kieszeni spodni ujawnili woreczek strunowy z zawartością amfetaminy o wadze 0,60 gram oraz puste woreczki strunowe w ilości 7 sztuk. W kurtce kierującego policjanci ujawnili wagę SF-700, pustą szklaną lufkę oraz woreczek strunowy z zawartością amfetaminy o wadze 0,16 gram.

Mężczyzna został zatrzymany w Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych KPP w Oławie. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. W chwili obecnej policjanci ustalają pochodzenie i przeznaczenie narkotyku.

źródło: KPP Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com