PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 21 kwietnia 2019 roku
DZIŚ WIOSENNA AKCJA BĄDŹ BEZPIECZNY W JELCZU - LASKOWICACH. ZAPRASZAMY OD GODZ. 11:00 PRZED MEDIA EXPERT! ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Czwartek, 11 marzec 2010

UKOŃCZONE PRZETARGI

img Zakończono następujące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, rozpoczęte w grudniu ubiegłego roku:

 

 

• Budowa dróg wraz z odwodnieniem na osiedlu Lipowa (ul. Szkolna i ul. Grota-Roweckiego). W przetargu ograniczonym wyłoniono wykonawcę, którym jest Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjno-Remontowych „DROG-WEST” s.c. z Oławy. Zapisany w umowie koszt realizacji zadania to 391.363 zł.
• Budowa kanalizacji sanitarnej na ul. Zielnej i ul. Dzierżonia. Zadanie będzie wykonywał Zakład Instalacji Sanitarnych, CO i Gaz Didyk Andrzej z Zielęcic, wybrany w przetargu ograniczonym. Koszt inwestycji wynosi 1.215.245 zł.
• Przebudowa kompleksu budynków hali sportowej, w tym przebudowa pomieszczeń socjalno-sanitarnych ze wszystkimi instalacjami i przebudowa istniejącej kotłowni na gazową. W przetargu ograniczonym wyłoniono firmę ENERGY INVESTORS Sp. z o.o. z Warszawy, która będzie wykonawcą inwestycji o wartości 1.440.834 zł.
• Budowa kanalizacji deszczowej (zarurowanie rowu) od ul. Zacisznej do ul. ks. Kutrowskiego. Wykonawcą zadania o wartości 874.062 zł będzie Zakład Instalacji Sanitarnych CO i Gaz Andrzej Didyk z Zielęcic, wybrany w przetargu ograniczonym.
• Przebudowa ulicy Sportowej wraz z przebudową kanału deszczowego DN 1000 i oświetlenia ulicznego. Wartość umowy to 2.235.053 zł. Wykonawcę, którym jest Przedsiębiorstwo Budowlano-Remontowe „SKO-BUD” Jacek Skoczeń z Krakowa, wyłoniono w przetargu ograniczonym.
Trwa postępowanie na budowę krytej pływalni, prowadzone również w trybie przetargu ograniczonego. Wpłynęło dziesięć wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu. Aktualnie wnioski są badane i oceniane. Do następnego etapu postępowania będzie wybranych pięciu wnioskodawców.

Żródło: UM Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com