PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 16 grudnia 2018 roku
RADIO HIT OŁAWA MOŻNA SŁUCHAĆ ZA POŚREDNICTWEM ODTWARZACZA W ŚRODKOWEJ GÓRNEJ KOLUMNIE STRONY WWW, LUB ZA POSREDNICTWEM PROGRAMU W KOMPUTERZE KLIKAJĄC NA NASZEJ STRONIE NA NAPIS 128 KBPS ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Poniedziałek, 15 marzec 2010

TU NA RAZIE JEST ŚMIETNISKO, ALE BĘDZIE SAN FRANCISCO

img Parę lat temu  funkcjonował w Oławie praktyczny wybieg dla czworonogów.
Dokładnie na ulicy Rybackiej koło oczyszczalni ścieków. Nasze kochane czworonogi nikomu nie przeszkadzając chadzały sobie, biegały i nie zaśmiecały okolicznych ulic swoimi odchodami.

Ten wybieg służył także temu, żeby nasz pupil się wybiegał,wyszczekał z dala od osiedli mieszkalnych, a nie pod oknami bloków . Dzisiejszy obraz tego miejsca nie przypomina jego pierwotnej formy. Sterty worków ze śmieciami,uschłe gałęzie,  nieczystości przywożone z miasta - to tylko część krajobrazu tego miejsca. Być może ktoś samowolnie na tym terenie stworzył nielegalne wysypisko śmieci? Czyżby komuś z UM nie zależało na porządku? Łatwo jest narobić bałąganu, ale posprzątać nie ma komu! Będziemy się temu przyglądając i  śledzić  rozwój sprawy dalej . Zobacz zdjęcia.

16 marca 2010r.  udaliśmy się w tej sprawie z zapytaniem do Wydziału  Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej  w Oławie. Nikt z pracowników nie był poinformowany o tym co dzieje się na na wybiegu dla psów przy ulicy Rybackiej. Jedno jest pewne - dzięki naszej i Państwa interwencji śmieci znikną, a teren odzyska swoje pierwotne przeznaczenie. 

reportaż K.M


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com