PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 21 stycznia 2018 roku
19 listopada 2017 roku, weszły w życie nowe przepisy, które mają przeciwdziałać nieuzasadnionemu blokowaniu numerów alarmowych 112, 997, 998 i 999. Dzwoniąc na numery alarmowe bez potrzeby, blokujemy linię osobie, która może potrzebować natychmiastowej po ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Poniedziałek, 21 wrzesień 2009

17 latek ciężarówką szefa...

img Nietrzeźwy 17-latek wyjechał z terenu firmy samochodem ciężarowym swojego szefa. Nie posiadał prawa jazdy. Pojechał, bo dziewczyna nie odbierała telefonów. Nie dojechał, bo zatrzymali go policjanci Ruchu Drogowego oławskiej komendy Policji. Noc spędził w policyjnym areszcie.

17- latek od stycznia br. pracował na umowę zlecenie, za zgodą swoich rodziców, jako pomocnik magazyniera w jednej z firm na terenie powiatu oławskiego. W minioną sobotę wieczorem przyjechał rowerem do firmy. Na miejscu, czekając na telefon od dziewczyny, w jednym z pomieszczeń kuchennych znalazł w lodówce alkohol. Wypił dwa piwa i wódkę. Następnie bez wiedzy i zgody właściciela pojazdu, bez uprawnień do kierowania samochodem, wsiadł do auta i wyjechał z terenu firmy. Chciał pojeździć po drogach polnych i uspokoić się bo był zdenerwowany- dziewczyna nie odbierała telefonów. Długo nie pojeździł. Policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Policji w Oławie zatrzymali do kontroli drogowej samochód kierowany przez 17-latka. W miejscu kontroli nastolatek został przebadany urządzeniem kontrolno-pomiarowym, miał miał w organizmie 1.16 promila alkoholu. Noc spędził w policyjnym areszcie. Młodzieniec odpowie przed sądem za popełnienie dwóch przestępstw: prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości i za zabór pojazdu w celu krótkotrwałego użycia. To ostatnie przestępstwo zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.
 

Źródło: KPP Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com