PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 20 lipca 2019 roku
III Festiwal Food Trucków rusza 26 lipca o godzinie 15:00, tego dnia zapraszamy również na letnie kino plenerowe. Centrum Sztuki na dużym ekranie wyświetli komedię "Bodyguard Zawodowiec". ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Poniedziałek, 21 wrzesień 2009

17 latek ciężarówką szefa...

img Nietrzeźwy 17-latek wyjechał z terenu firmy samochodem ciężarowym swojego szefa. Nie posiadał prawa jazdy. Pojechał, bo dziewczyna nie odbierała telefonów. Nie dojechał, bo zatrzymali go policjanci Ruchu Drogowego oławskiej komendy Policji. Noc spędził w policyjnym areszcie.

17- latek od stycznia br. pracował na umowę zlecenie, za zgodą swoich rodziców, jako pomocnik magazyniera w jednej z firm na terenie powiatu oławskiego. W minioną sobotę wieczorem przyjechał rowerem do firmy. Na miejscu, czekając na telefon od dziewczyny, w jednym z pomieszczeń kuchennych znalazł w lodówce alkohol. Wypił dwa piwa i wódkę. Następnie bez wiedzy i zgody właściciela pojazdu, bez uprawnień do kierowania samochodem, wsiadł do auta i wyjechał z terenu firmy. Chciał pojeździć po drogach polnych i uspokoić się bo był zdenerwowany- dziewczyna nie odbierała telefonów. Długo nie pojeździł. Policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Policji w Oławie zatrzymali do kontroli drogowej samochód kierowany przez 17-latka. W miejscu kontroli nastolatek został przebadany urządzeniem kontrolno-pomiarowym, miał miał w organizmie 1.16 promila alkoholu. Noc spędził w policyjnym areszcie. Młodzieniec odpowie przed sądem za popełnienie dwóch przestępstw: prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości i za zabór pojazdu w celu krótkotrwałego użycia. To ostatnie przestępstwo zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.
 

Źródło: KPP Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com