PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 20 lipca 2019 roku
III Festiwal Food Trucków rusza 26 lipca o godzinie 15:00, tego dnia zapraszamy również na letnie kino plenerowe. Centrum Sztuki na dużym ekranie wyświetli komedię "Bodyguard Zawodowiec". ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 23 marzec 2010

MARTWE STAWY...

img Od kilku dni , w okolicach  Ratowic w kierunku do Jelcza- Laskowic , możemy natknąć się na bardzo niemiłe zapachy. Wiosna już się rozpoczeła, temperatury wzrosły grubo powyżej zera, a to co wypłynęło spod lodu, może u niejednego  spowodować odruch wymiotny.

Zaniepokojeni mieszkańcy i miejscowi rybacy zwrócili się do nas z prośbą  o nagłośnienie śmierdzącej sprawy, dotyczącej  zaniedbania Związku Wędkarskiego z Jelcza - Laskowic, którego skutkiem jest masowe  śnięcie  dużej ilości ryb w miłoszyckim stawie. Z tego co się dowiedzieliśmy -  ryby pozdychały z braku tlenu, gdyż woda nie była odpowiednio napowietrzona      ( nie dokonano odwiertów w pokrywie lodu ). Ta historia  bulwersuje  nie tylko pasjonatów wędkarstwa, których nie brakuje w naszym regionie. Jak na razie, nikt nie zabrał się za oczyszczenie tego terenu z mocno już gnijących ryb.  Sprawa trafiła do odpowiednich służb i urzędów. Będziemy ją monitorować, gdyż ktos powinien ponieść służbowe konsekwencje.

ZOBACZ ZDJĘCIA
źródło: http://www.fotopasja.klm.net.pl


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com