PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 18 sierpnia 2019 roku
ZAPRASZAMY NA LETNIE GRILLOWANIE - 11. URODZINY RADIA HIT - OŁAWA, BASEN MIEJSKI 17 SIERPNIA 2019R. OD GODZINY 14:00 - 17:00 ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 6 kwiecień 2010

PITnik pod tęczą

img Nie rozliczyłeś się jeszcze z fiskusem za 2009 rok? Weź udział w PITniku, organizowanym dla Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom „Tęcza” w Oławie. Wypełnij PIT za darmo! Ideą imprezy jest przekazanie 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia, które prowadzi działalność na rzecz dzieci i młodzieży cierpiących na schorzenia neurologiczne, przede wszystkim mózgowe porażenie dziecięce, opóźnienie rozwoju psychoruchowego, autyzm, zespół Downa, uszkodzenie centralnego układu nerwowego, pochodzących z powiatu oławskiego.

Księgowa czeka
Dla wszystkich, którzy wezmą udział w PITniku i wypełnią zeznanie podatkowe za ubiegły rok, przygotowaliśmy danie z grilla za darmo! Wystarczy zabrać ze sobą dokumenty niezbędne do wypełnienia PITa, a resztą zajmą się doświadczone księgowe.

Atrakcje dla dzieci!
Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych uczestnikach imprezy. Specjalnie dla nich na terenie zielonym, przez Last Pubem w Oławie stanie dmuchany zamek, oraz miejsca do przeprowadzenia gier i zabaw. W programie m.in. pokaz sztuki origami z PITów, konkurs PITraszenia, w którym rodzice razem ze swoimi pociechami będą konkurować w wykonaniu najsmaczniejszej sałatki wiosennej. Do wygrania przepyszny tęczowy tort!

Wygraj samolot!
Podczas imprezy, pierwszy raz w historii Oławy, odbędą się Otwarte Mistrzostwa w Puszczaniu Samolotów z PITów. Do udziału w zawodach może zgłosić się każdy, nie ma żadnych ograniczeń wiekowych! Zapisy przyjmujemy mailem: piotr.waleciak@waltom.pl oraz w dniu zawodów, najpóźniej 15 minut przed rozpoczęciem (do 10 kwietnia do godz. 12.45). Każdy zawodnik otrzyma numer startowy oraz druk PIT, z którego na miejscu będzie musiał wykonać samolot według dowolnego projektu (bez przycinania i klejenia). Zwycięzca otrzyma zdalnie sterowany samolot, ufundowany przez firmę Inter Media Polska, wydawcę Lokalnego Informatora Teleadresowego! Zacznij trenować już dziś!

Pomóż utworzyć przychodnię!
W ubiegłym roku dzięki ofiarności mieszkańców naszego powiatu udało zgromadzić 71 971, 90 zł. Pozyskana kwota została przekazana na rehabilitację i modernizację siedziby w celu utworzenia nowoczesnej specjalistycznej przychodni rehabilitacyjnej, która zapewni  możliwość kompleksowej rehabilitacji ruchowej, terapii logopedycznej i psychologiczno-pedagogicznej dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej z powiatu oławskiego, co przyczyni się do podniesienia standardu usług rehabilitacyjnych na tym terenie. Dodatkowym uzasadnieniem utworzenia przychodni jest zwiększająca się z roku na rok liczba osób niepełnosprawnych, wymagających opieki terapeutycznej. Obecnie pod opieką Stowarzyszenia znajduje się 120 podopiecznych.

To dzięki Wam!
- Ubiegły rok utwierdził nas w przekonaniu, że wśród nas ludzie o ogromnej wrażliwości i wielkim sercu - mówi Wiesława Pohoriło, prezes stowarzyszenia. - Państwa  zaangażowanie i wielka ofiarność są motorem do dalszych działań na rzecz  dzieci i młodzieży niepełnosprawnej  i  przekonuje nas, że dzięki takim osobom jak Państwo warto tę działalność kontynuować. Wszelka pomoc przekazana w formie 1% stanowi dla nas ogromne wsparcie oraz upewnia w przekonaniu, iż działalność, którą prowadzimy  jest pożyteczna i potrzebna. Czujemy się zaszczyceni, iż to nasza organizacja została przez Państwa zauważona, wyrażamy podziw i głęboką wdzięczność za zrozumienie naszych potrzeb.

źródło: Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Tęcza w Oławie


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com