PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 20 lipca 2019 roku
III Festiwal Food Trucków rusza 26 lipca o godzinie 15:00, tego dnia zapraszamy również na letnie kino plenerowe. Centrum Sztuki na dużym ekranie wyświetli komedię "Bodyguard Zawodowiec". ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Czwartek, 8 kwiecień 2010

WIOSNĄ POWIAŁO - WALKĘ Z NADWAGĄ CZAS ZACZĄĆ!

img Zima tego roku była wyjątkowo ciężka. Niskie temperatury nie oszczędziły nikogo. Głęboki śnieg i mrozy sprawiły, że problemem było dotarcie do pracy, czy szkoły. Niby wiadomo, że aby utrzymać zgrabną sylwetkę, należy zdrowo się odżywiać i chodzić choćby na spacer.  Tylko jak pójść na spacer, kiedy nogi zamarzają wpół kroku a nos próbuje odpaść? Albo jak stosować urozmaiconą dietę, kiedy w sklepach tylko plastikowe pomidory i pryskane cytrusy? Efekt takiej zimy jest oczywisty, a widoczny na razie tylko przed lustrem i na wadze w łazience. Wiele osób, łącznie z Tobą, właśnie wpada w popłoch. Trzeba zdjąć grube okrycia i pokazać światu fakt niezaprzeczalny – jestem tą samą osobą, ale jakby większą!

    Pewnie właśnie przekopujesz sterty gazet i książek w poszukiwaniu diety-cud. Pytasz sąsiadek, koleżanek o sposób na schudnięcie. Tylko jaką dietę wybrać, kiedy wszyscy sobie zaprzeczają. Jedni każą jeść głównie białko, drudzy warzywa. Inni mówią coś o grupach krwi, indeksach glikemicznych, każą coś rozdzielać, jeść tylko kapustę, pić litry kawy na śniadanie, łykać cudowne tabletki- zwariować można.  Być może myślisz sobie, że w nosie masz wszystkie diety świata, bo nie możesz żyć bez słodyczy, pysznych pierogów, mięska, nie masz czasu na gotowanie? A właściwie po co się odchudzać, kiedy tyle słyszy się o efekcie jo-jo?
    Mam dla Ciebie dobre wieści. Dieta nie jest trudna, kiedy wiesz co robić. Można odchudzać się i jeść. Schudniesz, nawet jeśli nie masz specjalnych ambicji sportowych i nie masz planów zdobycia złotego medalu na najbliższych igrzyskach. Wszystko co musisz zrobić, to nauczyć się jak poprawić swoją dietę i dołożyć do tego trochę ruchu. Pewnie myślisz, ze brzmi ciekawie, ale nie w moim wieku i z moją wagą. Otóż mylisz się, każdy może schudnąć, tylko że może schudniesz troszkę wolniej. A może szybciej?
    Być może teraz zaczynasz sądzić, że to może być coś dla Ciebie? Wszystko piękne, tylko pewnie znowu nie wytrzymam. Moja silna wola, jest wyjątkowo słaba.
Rozumiem, że masz problem z motywacją. A co powiesz na to, żeby wygrać trochę gotówki? Brzmi jak bajka? Tu kolejna dobra wiadomość. To szczera prawda.
    Wszystko co trzeba zrobić, aby już w kwietniu wziąć się za siebie, to przyłączyć się do Konkursu Odchudzania – Weight Loss Challenge.  Gwarantuję Ci, że pod okiem Twojego doradcy, który dobierze dietę i suplementy tylko dla Ciebie, ze wsparciem grupy osób, które tak jak Ty podejmą wyzwanie na odchudzanie, z widmem wygranej dla najlepszej trójki – na pewno schudniesz.
    Już w kwietniu swoją walkę rozpoczną kolejne osoby. Śpiesz się, przyjmujemy tylko 25 osób! Będziemy spotykać się co tydzień, przez najbliższe 3 miesiące. Krok po kroku poznasz tajniki diety i nauczysz się nie tylko jak schudnąć, ale jak już nie przytyć. Będziemy również wspólnie spędzać czas na świeżym powietrzu.
    Za pełne 3 miesiące opieki, płacisz tylko raz 295 zł.  Łap za telefon i dzwoń, sms-uj na 516 202 777 lub wyślij maila na olawa@galeriawellness.pl , podając imię i nazwisko oraz Twój telefon.
Więcej informacji o naszej akcji na WWW.KonkursOdchudzania.pl
Z życzeniami szczupłej sylwetki – Twój Doradca


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com