PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 25 czerwca 2019 roku
II Zlot Food Trucków w Jelczu-Laskowicach już niedługo... Mieszkańcy będą mogli spróbować dań kuchni z całego świata. ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 20 kwiecień 2010

REMONT KOMENDY POLICJI

img Prawie 1.351.240 zł dotacji otrzyma dolnośląska policja na remont i przebudowę budynku Komendy Powiatowej Policji w Oławie.

Remont siedziby oławskiej policji znalazł się na liście projektów przeznaczonych do dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego. Całkowita wartość tego projektu to 1.954.767,92 zł. Te pieniądze przeznaczy się na odnowienie elewacji budynku, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej oraz remont dachu. Zarząd Województwa Dolnośląskiego podjął 23 marca br. uchwałę w sprawie wyboru projektów do dofinansowania w ramach naboru 24/K/9.1/2009 do Działania 9.1 „Odnowa zdegradowanych obszarów miejskich w miastach powyżej 10 tys. mieszkańców". W jej ramach uwzględniono projekt remontu oławskiej KPP. Ogółem przyznano dotacje na 56 projektów w regionie, rozdzielając ponad 103 mln zł unijnego dofinansowania. Następnym etapem będzie modernizacja i przebudowa KPP w Oławie, w związku z czym, w ubiegłym roku opracowano dokumentację projektową, sfinansowaną przez samorząd powiatu oławskiego (ok. 181.000 zł).


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com