PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 21 lutego 2019 roku
RADIO HIT OŁAWA MOŻNA SŁUCHAĆ ZA POŚREDNICTWEM ODTWARZACZA W ŚRODKOWEJ GÓRNEJ KOLUMNIE STRONY WWW, LUB ZA POSREDNICTWEM PROGRAMU W KOMPUTERZE KLIKAJĄC NA NASZEJ STRONIE NA NAPIS 128 KBPS ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 20 kwiecień 2010

ŚWIATŁA NA STRZELNEJ JUŻ CZYNNE

img

Od ponad miesiąca światła drogowe na skrzyżowaniu przy ul. Strzelnej w Oławie były nieczynne.  Teraz są nowe, na nowo zaprogramowane "nieinteligetne", a ich łaczny koszt zainstalowania  to ponad 50 000zł.

 

Już jutro 21 kwietnia światła na ulicy Strzelnej na nowo będą kierować ruchem drogowym. Zostaną zaprogramowane ręcznie, co ma przyczynić sie do zmniejszejszenia korków. Miesiąc temu jadący dźwig zaczepił o konstrukcję nośną świateł i wręcz zwalił ją na ziemię. Aktualnie zainstalowane światła są sfinansowane przed Państwową Dyrekcję Dróg i Autostrad, a wartość tego przedsiewzięcia to ponad 50 000zł. Teraz sprawą zajmuje sie sąd, a pieniądze od ubezpieczyciela sprawcy uszkodzenia już niedługo zostaną odzyskane.

Czy rzeczywiście światłą  tym razem poprawią jakość  i bezpieczeństwo jazdy okaże się  niebawem. Póki co, komentarz pozostawiam Państwu.

MP3 - rozmowa z Rzecznikiem Prasowym  PDDiK oddział we Wrocławiu

R.R.   


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com