PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 23 lutego 2018 roku
19 listopada 2017 roku, weszły w życie nowe przepisy, które mają przeciwdziałać nieuzasadnionemu blokowaniu numerów alarmowych 112, 997, 998 i 999. Dzwoniąc na numery alarmowe bez potrzeby, blokujemy linię osobie, która może potrzebować natychmiastowej po ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 20 kwiecień 2010

ŚWIATŁA NA STRZELNEJ JUŻ CZYNNE

img

Od ponad miesiąca światła drogowe na skrzyżowaniu przy ul. Strzelnej w Oławie były nieczynne.  Teraz są nowe, na nowo zaprogramowane "nieinteligetne", a ich łaczny koszt zainstalowania  to ponad 50 000zł.

 

Już jutro 21 kwietnia światła na ulicy Strzelnej na nowo będą kierować ruchem drogowym. Zostaną zaprogramowane ręcznie, co ma przyczynić sie do zmniejszejszenia korków. Miesiąc temu jadący dźwig zaczepił o konstrukcję nośną świateł i wręcz zwalił ją na ziemię. Aktualnie zainstalowane światła są sfinansowane przed Państwową Dyrekcję Dróg i Autostrad, a wartość tego przedsiewzięcia to ponad 50 000zł. Teraz sprawą zajmuje sie sąd, a pieniądze od ubezpieczyciela sprawcy uszkodzenia już niedługo zostaną odzyskane.

Czy rzeczywiście światłą  tym razem poprawią jakość  i bezpieczeństwo jazdy okaże się  niebawem. Póki co, komentarz pozostawiam Państwu.

MP3 - rozmowa z Rzecznikiem Prasowym  PDDiK oddział we Wrocławiu

R.R.   


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com