PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 23 listopada 2017 roku
O północy z poniedziałku na wtorek rozpoczął działalność nowy dworzec autobusowy we Wrocławiu, wybudowany w podziemiach centrum handlowego Wroclavia. Wejście do dworca znajduje się naprzeciwko wejścia do Dworca Głównego PKP, przy ul. Suchej. Na teren dwor ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 4 maj 2010

FABRYKA TMIP WYSOKO W RANKINGACH

img 28 kwietnia 2010 roku zostały ogłoszone wyniki Ogólnopolskiego Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2010, organizowanego już po raz czwarty przez Dziennik Gazetę Prawną oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Podczas uroczystej Gali jedną z głównych nagród odebrał Prezes jelczańskiej fabryki Toyoty.

Do czwartej edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm zostało zaproszonych 500 największych polskich przedsiębiorstw. Ostatecznie w klasyfikacji znalazło się 70 firm, które zostały zweryfikowane pod kątem wdrażania i realizacji idei odpowiedzialnego biznesu (ang. CSR – Corporate Social Responsibility). Ocenie poddano 6 głównych obszarów ich działalności. Kolejno były to: podstawy społecznej odpowiedzialności, relacje z klientami, relacje z partnerami biznesowymi, relacje z pracownikami, odpowiedzialność ekologiczna oraz zaangażowanie społeczne. W weryfikacji danych nadesłanych w ankiecie organizatorów wspomagała firma audytorska PricewaterhouseCoopers.

Jelczańska fabryka Toyoty otrzymała maksymalną ilość punktów w obszarze działań na rzecz środowiska naturalnego, zdobywając tym samym nagrodę Lidera Odpowiedzialności w kategorii „Odpowiedzialność ekologiczna”. Podczas uroczystej gali, odbierający nagrodę w imieniu Toyota Motor Industries Poland - Prezes Hirotaka Morishita - powiedział m.in.: „Nasza fabryka od momentu powstania stara się aktywnie angażować w działania z obszaru CSR oraz wspierać potrzeby społeczności lokalnej. Otrzymane dzisiaj wyróżnienie stanowić będzie dla nas dodatkową zachętę do dalszych wysiłków na tym polu”.

Koncern Toyota został także Liderem Branzowym w kategorii „Produkcja przemysłowa”. W klasyfikacji generalnej jelczańska fabryka Toyoty, która po raz pierwszy wzięła udział w rankingu, zajęła wysokie 18 miejsce. Pozostałe spółki Toyoty działające w Polsce - centrum dystrybucji Toyota Motor Poland w Warszawie oraz fabryka Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu – zajęły odpowiednio 4 i 5 miejsce. Więcej informacji na temat rankingu:

http://www.fob.org.pl/iv-ranking-odpowiedzialnych-firm-3578.htm


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
 • 12.11.2017 - 14:51

 • RUSZA KINO PLENEROWE

  11.09.2017 - 11:11

  Organizatorzy zapraszają na seans filmu Pulp Fiction. 16 września o godz. 19:30 na placu, przy ul, Młyńskiej

 • GOŚCIE Z ZAGRANICY WIZYTOWALI W OŁAWIE

  11.09.2017 - 11:01

  Przedstawiciele organizacji partnerskich z 7 krajów Europy, w tym Polski, spotkali się dziś w oławskim

[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com