PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 18 sierpnia 2019 roku
ZAPRASZAMY NA LETNIE GRILLOWANIE - 11. URODZINY RADIA HIT - OŁAWA, BASEN MIEJSKI 17 SIERPNIA 2019R. OD GODZINY 14:00 - 17:00 ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 2 czerwiec 2010

ZATRZYMANO SPRAWCÓW UPROWADZENIA

img Sprawna współpraca policjantów z KP Jelcz-Laskowice, KWP Wrocław i I KP Wałbrzychu doprowadziła do zatrzymania 28-letniego obywatela Słowacji, sprawcy uprowadzenia byłej konkubiny.

W niedzielę rano, tj. 31 maja 2010r. w Komisariacie Policji w Jelczu-Laskowicach 17-latka zgłosiła, że jej 31-letnia znajoma (zam.Miłocice Duże, gm. Jelcz-Laskowice) została siłą wciągnięta do samochodu marki Mercedes (na słowackich numerach rejestracyjnych)przez dwóch mężczyzn w wieku 28 i 19 lat, którzy odjechali z nią w nieznanym kierunku. Jak ustalono byli to obywatele Słowacji, a jeden z nich, 28-letni mężczyzna, to były konkubin uprowadzonej. W wyniku podjętych działań przez policjantów KP Jelcz-Laskowice, w Miłocicach zatrzymano 19-letniego Słowaka poruszającego się pojazdem marki Fiat Cinquecento należącym do uprowadzonej. W efekcie sprawnej współpracy policjantów z Wydziału Kryminalnego KWP Wrocław, z KP Jelcz-Laskowice i I KP w Wałbrzychu, 31-letnia porwana kobieta dotarła na Komisariat Policji w Wałbrzychu i tam złożyła zawiadomienie o uprowadzeniu i groźbach pozbawienia jej życia przez byłego konkubina. On sam został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. O zdarzeniu powiadomiono Ambasadę Republiki Słowacji w Warszawie Podejrzany tłumaczył, że bardzo kocha swoją konkubinę i nie może się pogodzić z myślą, że ta chce od niego odejść, a on nie zamierzał jej zrobić krzywdy, chciał z nią tylko porozmawiać na osobności. Za po pełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności od 3. miesięcy do 5. lat.

źródło: KPP  w Oławie


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com