PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 25 czerwca 2018 roku
Ile czasu zajmuje kierowcy spojrzenie na dzwoniący telefon komórkowy/smartfon? Jedną, dwie, trzy sekundy? A co w tym czasie dzieje się na drodze? Po zastanowieniu się nad tymi pytaniami można dojść do wniosku, że zakaz używania telefonów komórkowych w tra --- W Komisariacie Policji w Jelczu-Laskowicach – do odbioru znaleziona damska torebka --- Bezpieczna Wielkanoc – oławska Policja radzi ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 8 czerwiec 2010

BĘDĄ WALCZYĆ Z KOMARAMI!!!

img W związku z tegoroczną powodzią i powstałymi na terenie miasta podtopieniami podjęto decyzję o zwalczaniu rozwijającej się plagi komarów.

 

 

W stosunku do lat ubiegłych akcja ta ma objąć znacznie większy obszar, jak również, oprócz naziemnych oprysków, na znacznych terenach odbywać się będzie ona metodą agrolotniczą. Planowany termin rozpoczęcia akcji odkomarzania miasta to 21 czerwca br. Jednakże jest to uzależnione od panującej wówczas pogody oraz szybkości opadania wody w rzekach Odra i Oława. Używane w trakcie zwalczania komarów specyfiki są środkami nieszkodliwymi zarówno dla ludzi, zwierząt jak i pszczół. Planowy obszar odkomarzania przedstawia załącznik graficzny.


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com