PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 24 czerwca 2019 roku
II Zlot Food Trucków w Jelczu-Laskowicach już niedługo... Mieszkańcy będą mogli spróbować dań kuchni z całego świata. ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 23 czerwiec 2010

"INVEST-PARK" - wsród najlepszych.

img Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna została uznana za jedno z najatrakcyjniejszych miejsc do inwestowania na świecie. W raporcie brytyjskiego wydawnictwa „fDi Magazine” z grupy The Financial Times dokonano analizy ponad 700 miejsc dla inwestycji na całym świecie. WSSE „INVEST-PARK” znalazła się na 3 miejscu wśród najlepszych stref ekonomicznych w Europie i 17 w klasyfikacji generalnej na świecie.

W badaniu udział wzięło ponad 700 specjalnych stref ekonomicznych na całym świecie. Ocenie podlegały m.in. ekonomiczny potencjał stref, koszty działalności inwestorów, dostępność infrastruktury technicznej i drogowej, zachęty oraz udogodnienia dla inwestorów jak również promocja strefy. Zwycięzcą rankingu została chińska strefa Shanghai Waiqaoaiao Free Trade Zone, wyprzedzając Dubai Airport Free Zone w Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz San Luis Potosi w Meksyku. Wśród wyróżnionych polskich stref ekonomicznych znalazła się również Łódzka oraz Starachowicka SSE.

Dział Promocji

WSSE "INVEST-PARK" Sp. z o.o.
tel. +48 74 664 91 64, fax. +48 74 664 91 62

źródło: UM Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com