PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 18 grudnia 2018 roku
RADIO HIT OŁAWA MOŻNA SŁUCHAĆ ZA POŚREDNICTWEM ODTWARZACZA W ŚRODKOWEJ GÓRNEJ KOLUMNIE STRONY WWW, LUB ZA POSREDNICTWEM PROGRAMU W KOMPUTERZE KLIKAJĄC NA NASZEJ STRONIE NA NAPIS 128 KBPS ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 22 wrzesień 2009

Wpadli bo kradli...

img

Sąd Rejonowy w Oławie  w trybie przyśpieszonym wydał wyroki: 10 i 30 dni aresztu dla dwóch mężczyzn, którzy kradli artykuły spożywcze ze sklepów na terenie Oławy. Oławscy policjanci, między innymi wykorzystując zapisy monitoringu, ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży, którzy trafili przed oblicze Sądu.


Dwóch mężczyzn w wieku 53 i 56 lat zostało zatrzymanych przez oławskich policjantów w związku z kradzieżami artykułów spożywczych, jakich dokonali w oławskich sklepach. Obaj mężczyźni nie mieli stałego miejsca zameldowania. Według ustaleń policjantów, 56 -latek jednego dnia okradł trzykrotnie ten sam sklep. Za każdym razem zabierał inny towar: konserwy, kawę i czekoladę. Kradzione rzeczy sprzedał przygodnym osobom. W jednym ze sklepów został ujęty przez kierownika placówki, który powiadomił Policję. Dalsze ustalenia funkcjonariuszy ujawniły, że mężczyzna ten w tym samym dniu okradł trzykrotnie inny sklep z artykułami spożywczymi w Oławie. Drugi z mężczyzn, 53-latek również bez stałego miejsca zameldowania, za kradzież nalewki alkoholowej dostał 10 dni aresztu.

Źródło: KPP Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com