PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 23 listopada 2017 roku
O północy z poniedziałku na wtorek rozpoczął działalność nowy dworzec autobusowy we Wrocławiu, wybudowany w podziemiach centrum handlowego Wroclavia. Wejście do dworca znajduje się naprzeciwko wejścia do Dworca Głównego PKP, przy ul. Suchej. Na teren dwor ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 22 wrzesień 2009

Wpadli bo kradli...

img

Sąd Rejonowy w Oławie  w trybie przyśpieszonym wydał wyroki: 10 i 30 dni aresztu dla dwóch mężczyzn, którzy kradli artykuły spożywcze ze sklepów na terenie Oławy. Oławscy policjanci, między innymi wykorzystując zapisy monitoringu, ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży, którzy trafili przed oblicze Sądu.


Dwóch mężczyzn w wieku 53 i 56 lat zostało zatrzymanych przez oławskich policjantów w związku z kradzieżami artykułów spożywczych, jakich dokonali w oławskich sklepach. Obaj mężczyźni nie mieli stałego miejsca zameldowania. Według ustaleń policjantów, 56 -latek jednego dnia okradł trzykrotnie ten sam sklep. Za każdym razem zabierał inny towar: konserwy, kawę i czekoladę. Kradzione rzeczy sprzedał przygodnym osobom. W jednym ze sklepów został ujęty przez kierownika placówki, który powiadomił Policję. Dalsze ustalenia funkcjonariuszy ujawniły, że mężczyzna ten w tym samym dniu okradł trzykrotnie inny sklep z artykułami spożywczymi w Oławie. Drugi z mężczyzn, 53-latek również bez stałego miejsca zameldowania, za kradzież nalewki alkoholowej dostał 10 dni aresztu.

Źródło: KPP Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
 • 12.11.2017 - 14:51

 • RUSZA KINO PLENEROWE

  11.09.2017 - 11:11

  Organizatorzy zapraszają na seans filmu Pulp Fiction. 16 września o godz. 19:30 na placu, przy ul, Młyńskiej

 • GOŚCIE Z ZAGRANICY WIZYTOWALI W OŁAWIE

  11.09.2017 - 11:01

  Przedstawiciele organizacji partnerskich z 7 krajów Europy, w tym Polski, spotkali się dziś w oławskim

[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com