PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 19 listopada 2017 roku
O północy z poniedziałku na wtorek rozpoczął działalność nowy dworzec autobusowy we Wrocławiu, wybudowany w podziemiach centrum handlowego Wroclavia. Wejście do dworca znajduje się naprzeciwko wejścia do Dworca Głównego PKP, przy ul. Suchej. Na teren dwor ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 30 czerwiec 2010

Dyskotekom TAK – Narkotykom NIE

img Czas wakacji to, czas wolny od nauki i zajęć szkolnych, a  czas wolny naprawia szkody fizyczne i nerwowe spowodowane nadmiarem zajęć i wyzwala odprężenie. W życiu młodych ludzi czas wolny od nauki i zajęć   ma szczególne znaczenie.

 

Wiemy z doświadczenia, że  dobrym pomysłem i trafionym w zapotrzebowanie młodych ludzi  na zagospodarowanie czasu wolnego są między innymi dla nich bezpłatne dyskoteki. Więc w imieniu Miejskiej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Oławie jak organizatora  informuję, że jak co roku podczas  ferii wakacyjnych   będą organizowane w sierpniu br bezpłatne dyskoteki  dla dzieci i młodzieży   szczególnie tej  do lat 18  spędzających  w domu  wakacje. Ale starszą młodzież, jak mają ochotę grzecznie pobawić się to, też zapraszamy. Uczestnicy będą mieć  możliwość.  dwa razy w tygodniu  (wtorki i czwartki w godz.  17:00 – 20:00)  spędzać czas wolny w bezpiecznej, miłej i serdecznej  atmosferze bez alkoholu i chemicznego dopingu.  
    Dzięki uprzejmości i życzliwości  Pani Danuty Czernik, dyskoteki odbywać się będą w lokalu   EUPHORIA KLUB Oława ul. Młyńska 38.  Pierwsza dyskoteka 3 sierpnia, a ostatnia 26 sierpnia 2010 r. Już na pierwszej dyskotece będzie wiele atrakcji i nagród.
Współorganizatorami dyskotek są:  Komenda  Powiatowa Policji, Straż Miejska, Miejski  Ośrodek Pomocy Społecznej, Powiatowa  Stacja Sanitarno Epidemiologiczna oraz  ZOZ Oława. Zapraszamy też do  tej wspaniałej akcji radnych oraz nauczycieli i wszystkich chętnych do pomocy. Uczestnicy na dyskotece będą mieć możliwość rozładowania emocji oraz będą mogli pokazywać swoje umiejętności i możliwości? Będą się uczyć zasad zabawy dającej radość i wzajemnego poszanowania. W trakcie dyskotek planowane są konkursy i atrakcyjne niespodzianki. W lokalu podczas dyskotek nie będzie sprzedaży ani spożywania napojów alkoholowych. Nie będzie też    palenia  papierosów w lokalu ani  tuż przed lokalem,  nawet przez osoby dorosłe, które  będą nas tam odwiedzać. Tego będziemy przestrzegać.  Dyskoteki organizowane będą  pod patronatem Burmistrza Oławy Franciszka Października, Komendanta Powiatowego Policji w Oławie insp. Jacka Gałuszki i Komendanta Straży Miejskiej w Oławie Jerzego Narolskiego oraz  lokalnych  mediów tj. Gazety Powiatowej WO, Oławskiej Telewizji  Kablowej, OSI Oława i radia HIT.  W  czasie dyskotek w lokalu można będzie  kupić  lody, napoje, frytki  i dania obiadowe.
Jedną ze wspaniałych atrakcji  na rozpoczęcie dyskotek   dnia 3 sierpnia br  od godz. 15:00 na placu ul. Młyńskiej w Oławie  w tzw. podkowie,  odbędzie się festyn dla dzieci i młodzieży, którego organizatorem będzie Komanda Powiatowa Policji, Miejska Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Straż Miejska.  Warto przyjść gdyż będzie naprawdę bardzo, bardzo  dużo atrakcji dla dzieci i młodzieży. Będą konkursy, dmuchane zamki itp. Życzymy  dzieciom i młodzieży udanych wakacji  oraz  miłej i bezpiecznej zabawy. Natomiast wszystkim oławianom wspaniałego odpoczynku.
 W imieniu organizatora i współorganizatorów oraz własnym jako radny Rady Miejskiej w Oławie bardzo serdeczni zapraszam dzieci z rodzicami i młodzież. Do zobaczenia na festynie i dyskotekach.           

Przewodniczący Miejskiej Komisji ds. Rozwiązywania  Problemów Alkowych w Oławie Czesław Miłosz.
                      


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
 • 12.11.2017 - 14:51

 • RUSZA KINO PLENEROWE

  11.09.2017 - 11:11

  Organizatorzy zapraszają na seans filmu Pulp Fiction. 16 września o godz. 19:30 na placu, przy ul, Młyńskiej

 • GOŚCIE Z ZAGRANICY WIZYTOWALI W OŁAWIE

  11.09.2017 - 11:01

  Przedstawiciele organizacji partnerskich z 7 krajów Europy, w tym Polski, spotkali się dziś w oławskim

[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com