PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 19 czerwca 2018 roku
Ile czasu zajmuje kierowcy spojrzenie na dzwoniący telefon komórkowy/smartfon? Jedną, dwie, trzy sekundy? A co w tym czasie dzieje się na drodze? Po zastanowieniu się nad tymi pytaniami można dojść do wniosku, że zakaz używania telefonów komórkowych w tra --- W Komisariacie Policji w Jelczu-Laskowicach – do odbioru znaleziona damska torebka --- Bezpieczna Wielkanoc – oławska Policja radzi ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 7 lipiec 2010

JACEK GAŁUSZKA – KOMENDANTEM KPP OŁAWA

img 6 lipca 2010r. I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, insp. Zygmunt Skwierawski oficjalnie wprowadził na stanowisko Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Oławie, podinsp. Jacka Gałuszkę. Na odprawie z kadrą kierowniczą oławskiej komendy, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego wręczył rozkaz personalny nowemu szefowi oławskiej jednostki Policji.

Podinsp. Jacek Gałuszka po prawie dwuletniej pracy na stanowisku Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu, po odejściu swojego poprzednika na emeryturę, zgodnie z decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, ponownie objął kierowanie oławską jednostką Policji. Szeroka wiedza zawodowa podinsp. Jacka Gałuszki, doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu ludźmi, to niepodważalne atuty nowego Komendanta.

Źródło: KPP Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com