PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 23 lutego 2018 roku
19 listopada 2017 roku, weszły w życie nowe przepisy, które mają przeciwdziałać nieuzasadnionemu blokowaniu numerów alarmowych 112, 997, 998 i 999. Dzwoniąc na numery alarmowe bez potrzeby, blokujemy linię osobie, która może potrzebować natychmiastowej po ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 7 lipiec 2010

JACEK GAŁUSZKA – KOMENDANTEM KPP OŁAWA

img 6 lipca 2010r. I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, insp. Zygmunt Skwierawski oficjalnie wprowadził na stanowisko Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Oławie, podinsp. Jacka Gałuszkę. Na odprawie z kadrą kierowniczą oławskiej komendy, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego wręczył rozkaz personalny nowemu szefowi oławskiej jednostki Policji.

Podinsp. Jacek Gałuszka po prawie dwuletniej pracy na stanowisku Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu, po odejściu swojego poprzednika na emeryturę, zgodnie z decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, ponownie objął kierowanie oławską jednostką Policji. Szeroka wiedza zawodowa podinsp. Jacka Gałuszki, doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu ludźmi, to niepodważalne atuty nowego Komendanta.

Źródło: KPP Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com