PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 25 czerwca 2018 roku
Ile czasu zajmuje kierowcy spojrzenie na dzwoniący telefon komórkowy/smartfon? Jedną, dwie, trzy sekundy? A co w tym czasie dzieje się na drodze? Po zastanowieniu się nad tymi pytaniami można dojść do wniosku, że zakaz używania telefonów komórkowych w tra --- W Komisariacie Policji w Jelczu-Laskowicach – do odbioru znaleziona damska torebka --- Bezpieczna Wielkanoc – oławska Policja radzi ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 24 sierpień 2010

POTĘŻNE BETONOWE RYGLE NA MIEJSCU

img W poniedziałek około północy dwie potężne ciężarówki przewiozły pierwsze rygle od ulicy Lotniczej na budowę wrocławskiego stadionu. Ta skomplikowana operacja logistyczna trwała prawie godzinę i zakończyła się sukcesem.

 

 

Akcja przewiezienia dwóch rygli zębatych, które posłużą za konstrukcję trybun maślickiego stadionu przebiegała bez problemów. Policja sprawnie zabezpieczyła drogę i pokierowała gigantyczny ładunek na miejsce docelowe.

Montaż potężnych rygli rozpocznie się w środę. Na arenie nowopowstającego stadionu stanie 50 betonowych kloców, które na plac budowy będą przewożone do końca tego tygodnia.

Zobacz galerię zdjęć: 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com