PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 17 czerwca 2019 roku
Wesoły autobus jedzie na Rajd Koguta. Są jeszcze miejsca --- Po osiedlu chodził żółw... --- W Oławie będzie można zdać prawo jazdy! ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 1 wrzesień 2010

KONIEC WAKACJI 2010

img Czy chcemy czy nie, wakacje 2010 dobiegły końca.  Zawsze było tak i jest, że nie wszystkich   stać na wypoczynkowe wyjazdy.  Sądzę, że w czasie tegorocznych wakacji  zdecydowana większość młodych oławian pozostawała w mieście.

Młodzi oławianie pozostający w mieście  mogli  uczestniczyć w różnych zajęciach, ale największą  popularnością cieszyły się jak co roku,  darmowe dyskoteki pod hasłem  „Dyskotekom Tak – Narkotykom Nie” organizowane przez Miejska Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Oławie   przy  udziale Komendy Powiatowej Policji, Straży Miejskiej, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, SP  Zespołu Opieki Zdrowotnej i Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.   Dzieci i młodzież   miały możliwość dwa razy w tygodniu spędzać czas wolny w bezpiecznej, miłej i serdecznej atmosferze bez alkoholu i chemicznego dopingu na  dyskotekach, które  podczas tegorocznych wakacji   odbywały się  w miesiącu sierpniu  w każdy wtorek i czwartek w godz. 17:00 – 20:00   w lokalu   EUPHORIA KLUB Oława ul. Młyńska 38. Na prośbę młodzieży dyskoteki kończyły się o godz. 21:00.   W czasie dyskotek  były konkursy i różne  atrakcje. Uczestnicy  dzięki ludziom dobrego serca  otrzymywali   nagrody rzeczowe, karnety na basen, talony na pizzę, karnety na grę w biliarda, słodycze,  chipsy  oraz  różne gadżety.  Jako organizatorzy jesteśmy bardzo zadowoleni, że ta forma spędzenia wolnego czasu dla dzieci i ich rodziców oraz młodzieży przypadła do gustu.  Na dyskotekach  nie odnotowano żadnych   wydarzeń ani nie zaobserwowano negatywnych zachowań wśród uczestników.
W  wakacje 2010  minęło 10 lat  jak w Oławie organizowane są   darmowe  dyskoteki dla dzieci i młodzieży w okresie wakacji i ferii zimowych i wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem.  Na  ostatniej  wakacyjnej  dyskotece (czwartek,  26.08.2010 r.)   na placu przy ul. Młyńskiej  było podsumowanie akcji letniej 2010 z festynem dla dzieci i młodzieży.   Były konkursy organizowane przez Policje i Straż Miejską oraz  ogłoszenie wyników  konkursów wakacyjnych;   plastycznego i fotograficznego zorganizowanych przez Miejska komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych  i Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną.   Laureaci wszystkich konkursów otrzymali  wspaniałe   nagrody, a wszyscy uczestnicy bardzo atrakcyjne  wyróżnienia.     Wakacyjne dyskoteki  i konkursy odbywały się  pod patronatem,   Burmistrza Oławy Franciszka Października,  Zastępcy Wójta Gminy Oława Zbigniewa Pryjdy,  Komendanta Powiatowego  Policji insp. Jacka Gałuszki,  Komendanta Straży Miejskiej Jerzego Narolskiego  oraz   lokalnych   mediów
W imieniu Miejskiej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych   i  współorganizatorów  oraz   własnym   wszystkim, którzy pomagali i przyczynili się do zorganizowania czynnego wypoczynku i zagospodarowania wolnego czasu dzieciom i młodzieży w Oławie  w okresie minionych wakacji   2010  składam serdeczne podziękowania. Dziękuję  wszystkim sponsorom oraz członkom Miejskiej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i współorganizatorom za zaangażowanie. Dzieciom i młodzieży życzę  spokoju, radości  i dobrych wyników w nauce.   
 Czesław Miłosz – inicjator dyskotek,  radny Rady Miejskiej w Oławie,  
 Przewodniczący Miejskiej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com