PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 17 czerwca 2019 roku
Wesoły autobus jedzie na Rajd Koguta. Są jeszcze miejsca --- Po osiedlu chodził żółw... --- W Oławie będzie można zdać prawo jazdy! ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 7 wrzesień 2010

ZATRZYMANI NA WŁAMANIU

img Policjanci z KP w Jelczu-Laskowicach zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 50 i 57 lat, którzy włamali się do budynku biurowego byłych zakładów "Jelcz". Za popełnione przestępstwo grozi im kara od 1 roku do 10 lat pozbawienia wolności.

W dniu 3 września 2010r. w godzinach porannych jedna z pracownic powiadomiła Policję o mężczyźnie "kręcącym się" po budynku biurowca. Wysłani na miejsce policjanci przeszukali budynek i znaleźli dwóch ukrywających się w pomieszczeniach biurowych mężczyzn, przy których ujawniono torby, a w nich elementy aluminiowe, metalowe narzędzia, przewody elektryczne i szereg innych drobnych rzeczy będących na stanie wyposażenia biurowego. Mężczyźni zostali zatrzymani. Dalsze policyjne ustalenia wykazały, że sprawcy od 20 sierpnia do chwili zatrzymania dokonali dwóch włamań i trzech kradzieży. Zawsze ich łupem padały przedmioty, które można było sprzedać w punktach skupu złomu ( aluminium, przewody elektryczne, szlifierki, klucze , kuchenka gazowa). Straty spowodowane ich przestępczą działalnością, szacuje się na około 10000 zł.

Źródło: KPP Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com