PLAY aby posłuchać naszej stacji w jako¶ci 128 kbps
Dzi¶ jest 19 kwietnia 2019 roku
DZI¦ WIOSENNA AKCJA BˇD¬ BEZPIECZNY W JELCZU - LASKOWICACH. ZAPRASZAMY OD GODZ. 11:00 PRZED MEDIA EXPERT! ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Pi±tek, 17 wrzesień 2010

ZDOBˇD¬ WIEŻOWIEC JZS

img II Bieg po Schodach Jelcza o puchar burmistrza Jelcza-Laskowic będzie rozgrywany w sobotę 25.09.2010, w wieżowcu Jelczańskich Zakładów Samochodowych.

Zawody organizuje Klub Biegacza "Harcownik" Jelcz-Laskowice, pod patronatem Urzędu Miasta i Gminy. Bieg ma charakter otwarty i służy popularyzacji biegania, prowadzenia zdrowego trybu życia oraz aktywnego spędzania wolnego czasu.

Start pierwszego biegacza planowany jest na godzinę 14.00. Zawodnicy będ± mieli do pokonania 230 schodów w 10-piętrowym budynku JZS. Wystartuj± w trzydziestosekundowych odstępach.

Wpisowe wynosi pięć złotych. Osoby niepełnoletnie w wieku od 15 do 18 lat musz± przedłożyć przed startem pozwolenie od rodziców lub prawnego opiekuna. Przed biegiem każdy zawodnik otrzyma kupon na kiełbaskę z bułk±, a po biegu pami±tkowy dyplom. Będzie też mógł uczestniczyć w losowaniu nagród.

W dziesięciu kategoriach (6 mężczyzn i 4 kobiet) nagrodę burmistrza miasta i gminy Jelcz-Laskowice otrzymaj± po trzy najlepsze osoby. W ubiegłym roku triumfował Piotr Holly z Wałbrzycha przed Danielem Iwańskim z Minkowic Oł. i ex aequo Jackiem Steczkiewiczem z Oławy i Jarosławem Łazarowiczem z Wrocławia.

Regulamin biegu oraz strona z zapisami jest dostępna w zakładce "kalendarz", na stronie internetowej http://www.maratonypolskie.pl.


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jeste¶ zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com