PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 18 sierpnia 2019 roku
ZAPRASZAMY NA LETNIE GRILLOWANIE - 11. URODZINY RADIA HIT - OŁAWA, BASEN MIEJSKI 17 SIERPNIA 2019R. OD GODZINY 14:00 - 17:00 ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Piątek, 17 wrzesień 2010

ZDOBĄDŹ WIEŻOWIEC JZS

img II Bieg po Schodach Jelcza o puchar burmistrza Jelcza-Laskowic będzie rozgrywany w sobotę 25.09.2010, w wieżowcu Jelczańskich Zakładów Samochodowych.

Zawody organizuje Klub Biegacza "Harcownik" Jelcz-Laskowice, pod patronatem Urzędu Miasta i Gminy. Bieg ma charakter otwarty i służy popularyzacji biegania, prowadzenia zdrowego trybu życia oraz aktywnego spędzania wolnego czasu.

Start pierwszego biegacza planowany jest na godzinę 14.00. Zawodnicy będą mieli do pokonania 230 schodów w 10-piętrowym budynku JZS. Wystartują w trzydziestosekundowych odstępach.

Wpisowe wynosi pięć złotych. Osoby niepełnoletnie w wieku od 15 do 18 lat muszą przedłożyć przed startem pozwolenie od rodziców lub prawnego opiekuna. Przed biegiem każdy zawodnik otrzyma kupon na kiełbaskę z bułką, a po biegu pamiątkowy dyplom. Będzie też mógł uczestniczyć w losowaniu nagród.

W dziesięciu kategoriach (6 mężczyzn i 4 kobiet) nagrodę burmistrza miasta i gminy Jelcz-Laskowice otrzymają po trzy najlepsze osoby. W ubiegłym roku triumfował Piotr Holly z Wałbrzycha przed Danielem Iwańskim z Minkowic Oł. i ex aequo Jackiem Steczkiewiczem z Oławy i Jarosławem Łazarowiczem z Wrocławia.

Regulamin biegu oraz strona z zapisami jest dostępna w zakładce "kalendarz", na stronie internetowej http://www.maratonypolskie.pl.


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com