PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 23 listopada 2017 roku
O północy z poniedziałku na wtorek rozpoczął działalność nowy dworzec autobusowy we Wrocławiu, wybudowany w podziemiach centrum handlowego Wroclavia. Wejście do dworca znajduje się naprzeciwko wejścia do Dworca Głównego PKP, przy ul. Suchej. Na teren dwor ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 28 wrzesień 2010

OKRADAŁ SWOJEGO PRACODAWCĘ

img Policjanci z KP w Jelczu-Laskowicach zatrzymali sprawcę kradzieży urządzeń zabawowo-rekreacyjnych skradzionych z terenu firmy zajmującej się ich produkcją. Policja odzyskała prawie całość skradzionego mienia, o wartości ok. 13000zł.

Wczoraj, tj. 27 września br. policjanci Referatu Kryminalnego z KP w Jelczu-Laskowicach ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży urządzeń zabawowo-rekreacyjnych. Okazał się nim 29-letni mężczyzna, pracownik firmy produkującej w/w sprzęt. Działania policyjne wykazały, że mężczyzna w okresie od kwietnia do momentu zatrzymania wywiózł z terenu firmy sprzęt o wartości ok. 16000zł. Sukcesywnie „upłynniał” takie urządzenia jak: karuzela, tablica do koszykówki z obręczą, automat spawalniczy, piła tarczowa, betonowe fundamenty pod urządzenia zabawowe, metalowe płotki. Policjanci, w trakcie prowadzonego dochodzenia ustalili, że mężczyzna część skradzionych rzeczy sprzedał. Jednak zdecydowaną większość sprzętu, Policja odzyskała i zwróciła właścicielowi. Za popełnione przestępstwo 29-latek odpowie przed sądem, grozi mu kara pozbawienie wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Źródło: KPP Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
 • 12.11.2017 - 14:51

 • RUSZA KINO PLENEROWE

  11.09.2017 - 11:11

  Organizatorzy zapraszają na seans filmu Pulp Fiction. 16 września o godz. 19:30 na placu, przy ul, Młyńskiej

 • GOŚCIE Z ZAGRANICY WIZYTOWALI W OŁAWIE

  11.09.2017 - 11:01

  Przedstawiciele organizacji partnerskich z 7 krajów Europy, w tym Polski, spotkali się dziś w oławskim

[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com