PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 24 lutego 2018 roku
19 listopada 2017 roku, weszły w życie nowe przepisy, które mają przeciwdziałać nieuzasadnionemu blokowaniu numerów alarmowych 112, 997, 998 i 999. Dzwoniąc na numery alarmowe bez potrzeby, blokujemy linię osobie, która może potrzebować natychmiastowej po ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 28 wrzesień 2010

ZLIKWIDOWANO PLANTACJĘ MARIHUANY

img Komenda Powiatowa Policji w Oławie wszczęła dochodzenie przeciwko 23-letniemu mieszkańcowi Oławy podejrzanemu o uprawę i posiadanie konopi. Mężczyzna został zatrzymany. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

24 września 2010 roku Komenda Powiatowa Policji w Oławie przy współpracy z Centralnym Biurem Śledczym Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, wszczęła dochodzenie przeciwko 23-letniemu mieszkańcowi Oławy podejrzanemu o posiadanie i uprawę marihuany. Policjanci ujawnili przy nim 155 gramów świeżej marihuany. Ponadto, funkcjonariusze zabezpieczyli 73 krzaki konopi. Rośliny hodowane były na poletku na terenie lasu. Policjanci ustalili, że mężczyzna uprawiał je od maja. Prokurator zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.
Sprawcy grozi do 3 lat więzienia.

Źródło: KPP Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com