PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 21 kwietnia 2019 roku
DZIŚ WIOSENNA AKCJA BĄDŹ BEZPIECZNY W JELCZU - LASKOWICACH. ZAPRASZAMY OD GODZ. 11:00 PRZED MEDIA EXPERT! ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Piątek, 8 paĄdziernik 2010

POŚPIESZ SIĘ I OCIEPL DOM!

img Wkrótce kończy się sezon budowlany.  Ci, którzy nie pomyśleli o izolacji zewnętrznej domu, przez co najmniej pół roku będą słono płacić za ogrzewanie.  Chyba, że pospieszą się i jeszcze jesienią zainwestują w termomodernizacje.

Nawet do kilku tysięcy oszczędności w sezonie grzewczym

Średnie opłaty za ogrzanie nieocieplonego domu stanowią 70% wszystkich kosztów jego eksploatacji. Ze źle lub wcale nieocieplonego budynku ucieka aż 40% ciepła.
Aby zaoszczędzić na energii trzeba zainwestować w docieplenie ścian zewnętrznych. Do wyboru mamy różnego rodzaju materiały. Najpopularniejszym jest styropian. Warto używać produktu od sprawdzonego producenta, ponieważ ocieplenie to inwestycja na co najmniej kilkadziesiąt lat. Wydatek zwraca się bardzo szybko. Styropianem izoluje się wszystkie elementy budynków: fundamenty, ściany, poddasza, dachy i konstrukcje specjalne.
-Tylko prawidłowo wykonana termomodernizacja z użyciem sprawdzonych materiałów gwarantuje uzyskanie znacznych oszczędności pieniędzy-  mówi Krzysztof Krzemień  z Termo Organiki - Izolacja wykonana  styropianem  w kropki o grubości 12 cm, chroni skutecznie, jak betonowy mur o grubości... 380 cm (!)

Najbardziej popularnym styropianem jest obecnie styropian w kropki Termo Organiki. Kropkowany styropian jako jedyny na rynku posiada rekomendacje Instytutu Techniki Budowlanej, wysoką gwarantowaną jakość, która zapewnia realne oszczędności w sezonie grzewczym. Co najważniejsze łatwo go odróżnić od wszystkich innych na rynku, ponieważ jako jedyny zawiera ciemne kawałeczki specjalnego styropianu z dodatkiem grafitu. 

Dlaczego do izolacji termicznej warto wybrać właśnie styropian? Po pierwsze praca ze styropianem jest łatwa i bezpieczna. Płyty styropianowe przycina się przy użyciu piłki ręcznej. Jest to materiał lekki, nie obciąża dodatkowo ściany. Styropian wbudowany    w ścianę zewnętrzną nie chłonie wilgoci, co ma ogromne znaczenie dla dobrego mikroklimatu w pomieszczeniu. Całkowicie zabezpieczenia budynek przed wykwitami pleśni, zagrzybieniem murów, jak i przemarzaniem instalacji. Dobrze współpracuje z wapnem, gipsem czy cementem.

Centrum Informacyjne Termo Organiki


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com