PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 23 listopada 2017 roku
O północy z poniedziałku na wtorek rozpoczął działalność nowy dworzec autobusowy we Wrocławiu, wybudowany w podziemiach centrum handlowego Wroclavia. Wejście do dworca znajduje się naprzeciwko wejścia do Dworca Głównego PKP, przy ul. Suchej. Na teren dwor ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 12 paĄdziernik 2010

VIDEODEBATA W RADIU HIT - OŁAWA

img

(Oława) Dzięki współpracy Radia Hit Oława i Regionalnego Serwisu Informacyjnego "Powiatówka.net" przedstawiamy Państwu zapis dźwiękowy i filmowy debaty politycznej, która odbyła się 5 października 2010 roku o godzinie 19:00  w ramach programu "Gość Radia Hit".

Na zaproszenie do studia odpowiedzieli: radna powiatu oławskiego Joanna Kruk-Gręziak, burmistrz  Oławy Franciszek Październik, radny powiatu oławskiego Przemysław Pawłowicz oraz radny Rady Miejskiej  Piotr Regiec. Politycy rozmawiali na temat dobiegającej  końca kadencji Rady Miasta Oława i Rady Powiatu Oławskiego oraz ich współpracy. Program poprowadził debiutujący w roli dziennikarza Dawid Karbowiak. Oprócz emisji na falach Radia Hit Oława debata została także zapisana w formie video przez Regionalny Serwis Informacyjny "Powiatówka.net". Zarejestrowany materiał:

Część pierwsza: Ogólne podsumowanie czterech lat kończącej  się kadencji Rady Miasta i Powiatu - o współdziałaniu, blaskach i cieniach kadencji, realizacji założeń oraz zamierzeniach na przyszlość.

video1

Część druga: Miejsce Oławy w rankingach. Żywa dyskusja o funduszach unijnych, środkach europejskich i błędach w tabelach oraz zajmowanych w nich miejscach przez Miasto Oława.

video2

Część trzecia: Kilka słów o sieci ciepłowniczej z hotelem "Jan Sobieski" w tle. O prowadzonych inwestycjach, bieżących remontach i budowach. Debata o występujących obecnie problemach oraz utrudnieniach komunikacyjnych.

video3, video4, video5

Część czwarta: Kultura w Oławie, czyli rozmowa o możliwościach dla młodzieży oraz dorosłych, którzy chcieliby wyjść z domu, aby miło spędzić czas:

video6, video7


realizacja radiowa: Radio Hit Oława, Rafał Rumież (http://www.radiohitolawa.pl//)
realizacja filmowa: Regionalny Serwis Informacyjny "Powiatówka.net", Adam Szczeciński (http://www.powiatowka.net/undefined/)
prowadzenie: Dawid Karbowiak


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
 • 12.11.2017 - 14:51

 • RUSZA KINO PLENEROWE

  11.09.2017 - 11:11

  Organizatorzy zapraszają na seans filmu Pulp Fiction. 16 września o godz. 19:30 na placu, przy ul, Młyńskiej

 • GOŚCIE Z ZAGRANICY WIZYTOWALI W OŁAWIE

  11.09.2017 - 11:01

  Przedstawiciele organizacji partnerskich z 7 krajów Europy, w tym Polski, spotkali się dziś w oławskim

[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com