PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 20 lipca 2019 roku
III Festiwal Food Trucków rusza 26 lipca o godzinie 15:00, tego dnia zapraszamy również na letnie kino plenerowe. Centrum Sztuki na dużym ekranie wyświetli komedię "Bodyguard Zawodowiec". ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 12 paĄdziernik 2010

VIDEODEBATA W RADIU HIT - OŁAWA

img

(Oława) Dzięki współpracy Radia Hit Oława i Regionalnego Serwisu Informacyjnego "Powiatówka.net" przedstawiamy Państwu zapis dźwiękowy i filmowy debaty politycznej, która odbyła się 5 października 2010 roku o godzinie 19:00  w ramach programu "Gość Radia Hit".

Na zaproszenie do studia odpowiedzieli: radna powiatu oławskiego Joanna Kruk-Gręziak, burmistrz  Oławy Franciszek Październik, radny powiatu oławskiego Przemysław Pawłowicz oraz radny Rady Miejskiej  Piotr Regiec. Politycy rozmawiali na temat dobiegającej  końca kadencji Rady Miasta Oława i Rady Powiatu Oławskiego oraz ich współpracy. Program poprowadził debiutujący w roli dziennikarza Dawid Karbowiak. Oprócz emisji na falach Radia Hit Oława debata została także zapisana w formie video przez Regionalny Serwis Informacyjny "Powiatówka.net". Zarejestrowany materiał:

Część pierwsza: Ogólne podsumowanie czterech lat kończącej  się kadencji Rady Miasta i Powiatu - o współdziałaniu, blaskach i cieniach kadencji, realizacji założeń oraz zamierzeniach na przyszlość.

video1

Część druga: Miejsce Oławy w rankingach. Żywa dyskusja o funduszach unijnych, środkach europejskich i błędach w tabelach oraz zajmowanych w nich miejscach przez Miasto Oława.

video2

Część trzecia: Kilka słów o sieci ciepłowniczej z hotelem "Jan Sobieski" w tle. O prowadzonych inwestycjach, bieżących remontach i budowach. Debata o występujących obecnie problemach oraz utrudnieniach komunikacyjnych.

video3, video4, video5

Część czwarta: Kultura w Oławie, czyli rozmowa o możliwościach dla młodzieży oraz dorosłych, którzy chcieliby wyjść z domu, aby miło spędzić czas:

video6, video7


realizacja radiowa: Radio Hit Oława, Rafał Rumież (http://www.radiohitolawa.pl//)
realizacja filmowa: Regionalny Serwis Informacyjny "Powiatówka.net", Adam Szczeciński (http://www.powiatowka.net/undefined/)
prowadzenie: Dawid Karbowiak


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com