PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 23 listopada 2017 roku
O północy z poniedziałku na wtorek rozpoczął działalność nowy dworzec autobusowy we Wrocławiu, wybudowany w podziemiach centrum handlowego Wroclavia. Wejście do dworca znajduje się naprzeciwko wejścia do Dworca Głównego PKP, przy ul. Suchej. Na teren dwor ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 3 listopad 2010

A miało być tak pięknie...

img

W budynkach TBS w Oławie przy ulicy Andersa doszło do kolejnego wycieku fekaliów. Mieszkańcy skarżą się, że od ubiegłorocznej awarii kanalizacji praktycznie niewiele się zmieniło. Smród, grzyb, wilgoć - czuć i widać na każdym kroku.

Piwnice są doskonałym miejscem, by stać się wylęgarnią komarów i wszelkiego rodzaju bakterii. Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć do czego to może doprowadzić.

Sytuacja w mieszkaniach również pozostawia wiele do życzenia. Odpadają tapety, sypią się ściany, niszczeją meble i wykładziny przesiąknięte wilgocią. Wszystko to utrudnia życie mieszkańcom, którzy jak sami mówią są już bezsilni w tej walce z zarządem spółki TBS. Wielokrotnie już zapewniano, że ich kłopoty się skończą, ale końca problemów nie widać, a wręcz przeciwnie – pojawiają się nowe.

Mieszkańcy mają pretensje, że w sytuacjach kryzysowych pozostawieni są sami sobie, a przecież za czynsz płacą i to wcale nie tak mało. Boją się też, że w końcu taka sytuacja odbije się na ich zdrowiu, bo ileż można mieszkać w zawilgoconych mieszkaniach z grzybem na ścianach. Zdaniem lokatorów winny jest zły system zarządzania budynkami, brak zainteresowania ze strony władz , brak dobrego gospodarza.

(RR)


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
 • 12.11.2017 - 14:51

 • RUSZA KINO PLENEROWE

  11.09.2017 - 11:11

  Organizatorzy zapraszają na seans filmu Pulp Fiction. 16 września o godz. 19:30 na placu, przy ul, Młyńskiej

 • GOŚCIE Z ZAGRANICY WIZYTOWALI W OŁAWIE

  11.09.2017 - 11:01

  Przedstawiciele organizacji partnerskich z 7 krajów Europy, w tym Polski, spotkali się dziś w oławskim

[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com